Praca BARMAN Świeradów-Zdrój Villa Cotonina Sp. z o.o.

Sanatoryjna 7, 59-850 Świeradów-Zdrój, powiat: lubański, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa klientów

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubański

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Świeradów-Zdrój

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
umiejętność pracy w zespole, wysoki poziom kultury osobistej, sumienność, punktualność, zaangażowanie w pracę, miła aparycja, gotowości do pracy w systemie zmianowym (głównie weekendy), doświadczenia na podobnym stanowisku, aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych

Nazwa pracodawcy: Villa Cotonina Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: lubański

Gmina pracodawcy: Świeradów-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świeradów-Zdrój

Ulica pracodawcy: Sanatoryjna

Numer budynku pracodawcy: 7

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: barman