Praca BARMAN/STAŻ Poniatowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Poniatowa, powiat: opolski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Obsługa klienta i dbanie o towar

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN/STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Poniatowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opolski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Dokładność, odpowiedzialność, organizacja własnej prac, sumienność.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Stary Rynek 14/16, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: opolski

Gmina pracodawcy: Opole Lubelskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opole Lubelskie

Ulica pracodawcy: Stary Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14/16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie potraw i napojów w barze orientalnym, przyrządzanie potraw bengalskich i indyjskich
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 11 PLN

prace przy uprawie roślin sadowniczych, obsługa maszyn rolniczych, pozostałe prace w gospodarstwie sadowniczym; nadzór nad pracownikami niższego szczebla. Wymagana dyspozycyjność 7 dni w tygodniu.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Opole Lubelskie (lubelskie)

REFERENT - 997,4 PLN

Obsługa kserokopiarki, faksu, komputera, powielanie dokumentów tworzonych w Wydziale, stemplowanie dokumentacji, pomoc w archiwizacji spraw, prowadzenie rejestrów pozwoleń na budowę.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Gdynia (pomorskie)

ARCHIWISTA - od 1 850 PLN

Archiwista zakładowy
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Góra (dolnośląskie)

KIEROWNIK DS. HANDLOWYCH - od 2 500 PLN

koordynowanie kontaktów handlowych z klientami chińskojęzycznymi, sporządzanie zamówień i ofert, rozwijanie kontraktów handlowych, negocjowanie warunków zakupu/ sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przyjmowanie towarów na magazyn
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stalowa Wola (podkarpackie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO - od 1 850 PLN

prace wykonywanie w przetwórni
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Milówka (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

Pracownik kancelaryjny
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PRACE POMOCNICZE W KUCHNI - do 930 PLN

Praca na kuchni, prace pomocnicze w kuchni przy przygotowywaniu posiłków, wsparcie dla kuchni podczas wdrazanie elementów kuchni wschodniej, do karty menu, obróbka wstepna warzyw i owoców, krojenie wędlin, warzyw, przygotowywaniwe surówek, utrzymanie czystości w kuchni. Miejsce pracy: Wrocław ul. Kromera 2.Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny.Oferta znajduje się w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Wrocław (dolnośląskie)

POKOJOWA / POKOJOWY - do 2 057 PLN

Praca w godzinach 9-17 od poniedziałku do piątku. W zakresie obowiązków pracownika będą: sprzątanie pokoi, sprzątanie łazienek, sprzątanie części wspólnych i holu, utrzymywanie porządku w magazynach.Miejsce wykonywania pracy: Five Stars Hostel ul. Ruska 35 50-079 Wrocław
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOCNIK ELEKTRYKA - od 3 000 PLN

wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia, mile widziane umiejętności elektryczne. Praca w delegacji - Poznań-zjazd na weekend
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Krotoszyn (wielkopolskie)

REFERENT STAZYSTA DS OBSŁUGI STUDENTA - 997,4 PLN

przygotowywanie zaświadczeń na temat toku studiów, wprowadzanie danych, przygotowywanie wydruków z bazy elektronicznej, prowadzenie aktualizacji dot. studentów, korespondencjoi, obsługa studenta i udzielanie informacji
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI BENGALSKIEJ - od 3 200 PLN

gotowanie potraw kuchni bengalskiej utrzymywanie porządku w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Sokołów Małopolski (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI PŁACOWEJ - 997,4 PLN

Pracownik obsługi płacowej
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Częstochowa (śląskie)

obsługa korespondencji kancelarii, zakładanie akt komorniczych, pisanie prostych pism w sprawach komorniczych
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Mikołów (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK LEŚNY - od 1 900 PLN

Wykonywanienie prostych i rutynowych zadań przy uprawie i utrzymywaniu lasów natyralnych i plantacyjnych oraz ścinaniu, okrzesywaniu drzew.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Dzianisz (małopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 13 PLN

Pakowanie syropów do kartonów zbiorczych
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Lipa (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

przygotowanie materiałów, tj. tynki, farby, lakiery; obsługa mieszalnika komputerowego
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Mikołów (śląskie)

SPRZEDAWCA PALIW - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Lelice (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Baciki Średnie (podlaskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Poznań (wielkopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

prace interwencyjne
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Łowicz (łódzkie)

SPRZEDAWCA-KASJER - 997,4 PLN

przyjęcie towaruekspozycja towaruobsługa kasypoznanie zasad inwentaryzacjisprawdzanie terminu przydatnościi do spożyciawystawianie fakturnauka rozliczania kasy
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Leszno (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

doradztwo w zakupach, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, pomoc w przyjmowaniu i zamawianiu towarów
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Czemierniki (lubelskie)

STAŻ - OPIEKUN W ŻŁOBKU - 997,4 PLN

pon - pt. 7-15
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Polska Nowa Wieś (opolskie)