Praca BARMAN - SPRZEDAWCA Ukta Firma Kajaki Centrum Adamski Witold

Miejsce pracy:
12-220 Ukta 106, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Praca w barze gastronomicznym (pieczenie zapiekanek, hamburgerów, kebaba, serwowanie kawy, cherbaty). Obsługa kasy fiskalnej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN - SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ukta

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ruciane-Nida

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa kasy fiskalnej

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: umiejętność gotowania potraw

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, gastronomiczne

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Firma Kajaki Centrum Adamski Witold

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: 25.05. - 30.06.2016, Godziny : 7.00 - 15.00.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: piski

Gmina pracodawcy: Ruciane-Nida

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ukta

Numer budynku pracodawcy: 106

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Zawód wykonywany przez pracownika: barman