Praca BARMAN-SPRZEDAWCA Twardogóra kontakt przez PUP

Stanowisko: BARMAN-SPRZEDAWCA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta,zamówienia i odbiór towaru,obsługa kasy fiskalnej,przygotowywanie różnego rodzaju napojów.

Data publikacji: 2016-02-01

Lokalizacja: Twardogóra (dolnośląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Twardogóra, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta,zamówienia i odbiór towaru,obsługa kasy fiskalnej,przygotowywanie różnego rodzaju napojów.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN-SPRZEDAWCA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Twardogóra

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleśnicki

Zawód: pozostali barmani

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Wojska Polskiego 13, 56-400 Oleśnica, powiat: oleśnicki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Wykształcenie zawodowe lub średnie (oferta w ramach stażu dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP)

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: oleśnicki

Gmina pracodawcy: Oleśnica

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oleśnica

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 13

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali barmani

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy