Praca BARMAN Ostrówek kontakt przez PUP

Stanowisko: BARMAN

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: program stażu

Data publikacji: 2016-09-02

Lokalizacja: Ostrówek (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Ostrówek, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ostrówek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zduńskowolski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 09.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: RPO

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Getta Żydowskiego 4, 98-220 Zduńska Wola, powiat: zduńskowolski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: zduńskowolski

Gmina pracodawcy: Zduńska Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zduńska Wola

Ulica pracodawcy: Getta Żydowskiego

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: uslugi gastronomiczne i hotelarskie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ/KONTROLER - od 2 000 PLN

Obsługa i nadzór nad urządzeniami do przetwórstwa mięsa np. sortownica mięsa, maszyna multivac, pakująca próżniowo, kontrola urządzeń podczas pracy, nadzór nad gotowym produktem
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Cienia (łódzkie)

MONTER SPRZĘTU RADIOWEGO I TELEWIZYJNEGO - od 1 850 PLN

informacja starosty
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Police (zachodniopomorskie)

KRAWIEC Z MOŻLIWOŚCIĄ PRZYUCZENIA - do 1 850 PLN

prace krawieckie (możliwość przyuczenia)
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Iława (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa urządzeń do produkcji napojów bezalkocholowych, przygotowanie shaków i lodów, wydawanie gotowych produktów
kontakt przez PUP - 2016-12-02 - Kutno (łódzkie)

INSTRUKTOR PRACOWNI WITRAŻU ARTYSTYCZNEGO - od 1 850 PLN

Prowadzenie zajęć witrażu artystycznego dla młodzieży i dorosłych oraz zorganizowanie prezentacji prac wykonywanych przez uczestników zajęć (organizacja wystaw)
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

POMOC LABORATORYJNA - 997,4 PLN

oferta stazu: segrageacja i usuwanie odpadów oraz próbek po badanaich, obsluga urządzeń laboratoryjnych- sprzętu podstawowego
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Śmiłowo (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/g zakresu
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Suwałki (podlaskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 000 PLN

przyjmowanie zamówień, praca w kuchni, przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-05-04 - Mostki (lubuskie)

PAKOWACZ - od 2 000 PLN

pakowanie produktów gotowych i polproduktów na linii produkcyjnej, obsługa maszyny pakującej, wkladanie gotowych opakowań do kartonów, na palety, etykietowanie, przygotowanie do dystrybucji
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 500 PLN

Transport towarów, ładowanie towarów do samochodu, zabezpieczenia ładunku.
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Kraków (małopolskie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Wykonywanie i montaż elementów drewnianych do wykonania budynków, konserwacja narzędzi i maszyn, obsługa elektronarzędzi
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI USŁUG GASTRONOMICZNYCH, HOTELOWYCH I TURYSTYCZNYCH - 997,4 PLN

obsługa klientów, sprzedaż usług turustyczych, tworzenie ofert dla klientów, obsługa sprzętu biurowego, kontakt bezpośredni z kontrahentami i możliwość uczestnictwa w szkoleniach odbywających się w zakładzie pracy dot. ubezpieczeń turystycznych, sprzedaży ofert oraz poznawania obiektów turystycznych
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Będzin (śląskie)

ROBOTNIK PLACOWY - od 10 PLN

Praca przy wykonywaniu nawierzchni sportowych, malowanie linii bocznych, montaż sprzętu sportowego
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Łękawica (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Przedecz (wielkopolskie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

wg. załacznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Rosko (wielkopolskie)

BARMAN-SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż, dbanie o estetyke miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Miłakowo (warmińsko-mazurskie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

Poznanie zagadnień związanych z finansami w instytucji kultury, zrozumienie złożoności oraz wyzwań przed jakimi stoją wybrane sekcje finansowe (kontrola finansowa i księgowość), nauka księgowania dokumentacji, zdobywanie doświadczenia w obszarze finansów.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Śródmieście
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 13 PLN

Przygotowanie półproduktów, utrzymywanie czystości na kuchni, zmywanie naczyń.
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Kraków (małopolskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u chińskich dostawców, wspomaganie pracy chińskich handlowców, odpowiedzialność za porządek w magazynie z produktami, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

obsługa kasy fiskalnej, organizacja stanowiska pracy, nauka zaopatrzenia, nauka przyjęcia towaru, kontakt z klientem
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Kluczbork (opolskie)

RECEPCJONISTA + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. klientów na recepcji,- sprzedaż karnetów,- odliczanie karnetów,- sprzedaż napojów,- obsł. komputera.
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Trzcianka (wielkopolskie)

SITODRUKARZ - od 2 100 PLN

wykonywanie nadruków
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

Prowadzenie sekretariatu, nadzorowanie i rejestracja korespondencji listowej i kuruerskiej, obsługa urządzeń biurowych, obsługa centrali telefonicznej, kontakt z klientami
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

sprzątanie gabinetów lekcyjnych, korytarzy szkolnych, toalet
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Gubin (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Prusiek (podkarpackie)