Praca BARMAN Olesno kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Zakres obowiązków:
obsługa klientów, sporządzanie zamówień, dbałość o asortyment, obsługa kasy, przygotowywanie drinków

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olesno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oleski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania: Club Grota mieści się przy ul. Kluczborskiej

Data zakończenia pracy: 10.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno

Wielkie Przedmieście 41, 46-300 Olesno, powiat: oleski, woj: opolskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: oleski

Gmina pracodawcy: Olesno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olesno

Ulica pracodawcy: Wielkie Przedmieście

Numer budynku pracodawcy: 41

Oferta zgłoszona przez: Młodzieżowe Centrum Kariery Olesno

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.10.2016

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 11 PLN

Utrzymywanie czystości wewnątrz obiektu w godzinach nocnych, dopychanie wózków klientowskich z parkingu do wiat wewnątrz, obsługa prasy do makulatury (belownicy), koszenie trawników, podlewanie, prace przy sprzataniu terenów zewnętrznych.
kontakt przez OHP - 2016-10-19 - Lublin (lubelskie)

BARMAN - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Sanok (podkarpackie)

ANKIETER TELEFONICZNY - od 10 PLN

przeprowadzanie ankiet telefonicznych
kontakt przez OHP - 2016-02-08 - Bytom (śląskie)

KASJER - od 13 PLN

Obsługa kasy fiskalnej. Profesjonalna obsługa klienta. Kontrola towaru. Dbanie o pozytywny wizerunek sklepu.
kontakt przez OHP - 2017-01-27 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 19 PLN

Obsługa wózków widłowych (czołowe, boczne, wózki wysokiego składowania). Rozładunek oraz załadunek towaru. Obsługa skanera. Przygotowywanie towaru do wysyłki. Prace magazynowo - porządkowe.
kontakt przez OHP - 2017-02-14 - Warszawa (mazowieckie)

INŻYNIER LOTNICTWA - 3 500 - 5 000 EUR

Analiza standardów lotniczych, znajomość definicji i specyfikacji systemów lub specyfikacji oprogramowania. Realizacja badań działania systemów i podsystemów.
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Niemcy (Niemcy)

SPRZEDAWCA W SALONIE MEBLOWYM - od 10 PLN

Pomoc w doborze asortymentu, obsługa klienta, dbanie o ekspozycję salonu, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Będzin (śląskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 13 PLN

-przygotowywanie produktów np. kanapek, napojów, deserów,-obsługa kasy fiskalnej, zestawienie i wydawanie zamówień,-prace magazynowe- uzupełnianie zapasów,-utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń,-prace porządkowe na sali restauracyjnej oraz na terenie zewnętrznym wokół restauracji,-inne prace zlecone przez pracodawcę
kontakt przez OHP - 2017-02-01 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA DETALICZNY - od 925 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Olesno (opolskie)

KELNERKA - do 1 850 PLN

- obsługa kelnerska, dbałość o gości restauracji,- utrzymanie czystości w restauracji
kontakt przez OHP - 2016-02-11 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

BARMAN - od 1 850 PLN

obsługa klienta i urządzeń barmańskich
Rodzinne Centrum Zabaw S.C. Krystyna Cerowska, Mieczysław Rosani - 2016-04-21 - Starogard Gdański (pomorskie)

SORTOWACZ POCZTY - od 1 850 PLN

Sortowacz poczty
kontakt przez OHP - 2016-03-30 - Nysa (opolskie)

KOSZTORYSANT SZKÓD KOMUNIKACYJNYCH - od 2 100 PLN

•obsługa szkód komunikacyjnych •ocena techniczna zaistniałej szkody•wykonanie kosztorysów
kontakt przez OHP - 2016-11-22 - Sopot (pomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - do 11,05 PLN

przygotowanie i sprzedaż posiłków typu fast-food
kontakt przez OHP - 2016-02-09 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 8,24 PLN

Sprzątanie hali magazynowej, rozcinanie zafoliowanych palet. Praca na 3 zmiany.
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Modlnica (małopolskie)

BARMAN - od 2 500 PLN

Kompleksowa obsługa klientów , praca po 12 godzin co drugi dzień.
"Gastro-Tour-Serwis" Stanisław Iwulski - 2016-12-08 - Niepołomice (małopolskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 300 PLN

prace pomocnicze w magazynie: odszukiwanie towaru, kompletowanie zamówień
kontakt przez OHP - 2017-01-19 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

ULOTKOWICZ - od 12 PLN

roznoszenie ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Polski Konopat (kujawsko-pomorskie)

KASJER/-KA.SZCZECIN, UL. MILCZAŃSKA - 12 - 14 PLN

Obsługa klienta Obsługa kasy fiskalnej Przeprowadzanie operacji gotówkowychHala - wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

WKŁADANIE OGÓRKÓW DO SŁOIKÓW - do 0,15 PLN

wkładanie ogórków do słoików
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Stawiszcze (łódzkie)

OSOBA DO LODZIARNI. DZIWNÓWEK Z ZAKWATEROWANIEM. - do 2 000 PLN

Tylko osoby z doświadczeniem w pracy przy "kręceniu" lodów amerykańskich, twardych na maszynie electro-freezer
kontakt przez OHP - 2016-04-07 - Dziwnówek (zachodniopomorskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 3 000 PLN

projektowanie wizytówek, plakatów, ulotek, witryn okiennych, oklein samochodowych
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Wałcz (zachodniopomorskie)

REFERENT DS. LOGISTYKI I KOORDYNACJI GOSPODARCZEJ - od 2 000 PLN

samodzielne przeprowadzanie postępowań przetargowych oraz prowadzenie ewidencji składników majątku
kontakt przez OHP - 2016-01-08 - Opole (opolskie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 2 000 PLN

obsługa maszyn, dostarczanie komponentów na linię produkcyjną
kontakt przez OHP - 2017-02-02 - Wałbrzych (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

Logistyka, fakturowanie i inne prace biurowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Dobrodzień (opolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - do 12 PLN

Praca na linii produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2016-10-06 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU WARZYWA / OWOCE - od 1 850 PLN

wykładanie towarów na dziale owoce - warzywa, prace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK HALI - od 8 PLN

wykładanie towaru na półkach sklepowych
kontakt przez OHP - 2016-05-04 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

Przygotowywanie i lakierowanie pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Olesno (opolskie)

KOLPORTER ULOTEK REKLAMOWYCH - od 6 PLN

rozdawanie przechodniom ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-02-01 - Chełm (lubelskie)