Praca BARMAN Nozdrzec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nozdrzec, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: barman

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nozdrzec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: brzozowski

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Rynek 9, 36-200 Brzozów, powiat: brzozowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: badania

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: brzozowski

Gmina pracodawcy: Brzozów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Brzozów

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Brzozowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POWER:ASYSTENT KIEROWNIKA PROJEKTU+ - 997,4 PLN

Staż z PO WER na 6 miesięcy dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW: Ks. Bogusława X 48/8GODZ.PR.: 8-16WYMAGANIA ORGANIZATORA: wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki ścisłe), bardzo dobra znajomość j. angielskiego, zdolność logicznego myślenia, sumienność,
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - do 2 345 PLN

Prowadzenie sekretariatu. Obsługa spotkań biurowych i biznesowych.
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Jankowo Gdańskie (pomorskie)

PRACOWNIK DO SPRAW KADR I PŁAC - do 1 850 PLN

Prowadzenie akt osobowych, ewidencjonowanie czasu pracy, naliczanie list płac i rozliczanie składek ZUS
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Staż w firmie E.Leclerc. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 55.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Kielce (świętokrzyskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - 997,4 PLN

naprawy bieżące i powypadkowe
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Babice Nowe (mazowieckie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

według progamu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Głogów (dolnośląskie)

POMOCNIK MONTERA SIECI TELEKOMUNIKACYJNYCH (S) - 997,4 PLN

pomoc w instalacji u klienta, wykonywanie modernizacji sieci, pomoc w budowie sieci wewnątrz budynków, odbiór zgłoszeń, pomoc w usuwaniu usterek.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Radłów (małopolskie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY, POMOC NAUCZYCIELA - od 1 950 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Zalasewo (wielkopolskie)

STAŻ - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

pon- pt 8-16
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Sporok (opolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO-PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym, koszenie trawy kosiarką rotacyjna, załadunek i rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Dokudów Drugi (lubelskie)

HYDRAULIK - od 2 000 PLN

montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych, klimatyzacyjnych
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Kowale Pańskie (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Zakres obowiązków związany ze stanowiskiem pracy. Praca na pełny lub pół etatu; od poniedziałku do piątku w godzinach 6-15, 15-21.
kontakt przez PUP - 2017-04-06 - Janki (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie półproduktów,i obróbka artykułów spożywczych, wykonywanie obróbki ręcznej, mechanicznej i termicznej surowców, sporządzanie potraw wg receptur gastronomicznych, obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych wykorzystywanych w kuchni z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Mielec (podkarpackie)

SPECJALISTA DS. INFORMATYCZNYCH - od 2 500 PLN

świadczenie usług informatycznych dla kontrahentów tureckich, programowanie różnych aplikacji, kontakt z kontrahentami i pracodawcą pochodzenia tureckiego
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Tarczyn (mazowieckie)

wg. programu
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Człopa (zachodniopomorskie)

ELEKTROMECHANIK - ELEKTRYK - od 2 774,96 PLN

obsługa urządzeń elektrycznych, remonty, konserwacja
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Sławno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

zgodnie z charakterystyką pracy
kontakt przez PUP - 2017-05-09 - Kuchary (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Węgrów (mazowieckie)

POMOCNIK STOLARZA/SZKLARZA (Z) - do 1 850 PLN

Pomocnik stolarza/szklarza
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Tarnów (małopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

1. Wykonywanie zabiegu farbowania.2. Mycie włosów i przygotowywanie do strzyżenia.2. Strzyżenia damskie i męskie.3. Wykonywanie zabiegów trwałej ondulacji.4. Czesanie, stylizacja fryzur.5. Dbanie o czystość salonu.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Stężyca (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Warszawa (mazowieckie)

MALARZ-LAKIERNIK KONSTRUKCJI I WYROBÓW METALOWYCH - od 2 500 PLN

przygotowanie produktów do malowania, malowanie (na mokro) elementów metalowych
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawy mechaniczne, naprawy blacharskie
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Wojcieszów (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Dbanie o utrzymanie ładu i porządku na terenie firmy, sprzątanie i utrzymanie w czystości chodników, trawników i otoczenia budynków, drobne naprawy sprzętu, wyposażenia pomieszczeń, dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy, wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb placówki zleconych przez przełożonego.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Renice (zachodniopomorskie)

STAŻ - PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - 997,4 PLN

pomoc w bieżącej obsłudze biura: rejestracja osób bezrobotnych, pozyskiwanie ofert pracy (telefonicznie, mailowo oraz osobiście), aktualizacjia ofert pracy. Pomoc w organizacji targów pracy, giełd pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Chorzów (śląskie)

POZOSTAŁE POMOCE I SPRZĄTACZKI BIUROWE, HOTELOWE I PODOBNE - 997,4 PLN

Oferta stażu.Mycie, wycieranie na mokro, doczyszczanie twardych powierzchni podłóg.Przecieranie nóg, krzeseł, stołów.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Piła (łódzkie)

ekspozycja towarów, sporządzanie listy brakujących towarów, bezposrednia obsługa klienta, dbanie o higienę stanowiska pracy, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego zgodnych ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Turek (wielkopolskie)