Praca BARMAN Mielec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
sporządzanie menu, obsługa konsumenta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa expresu do kawy, obsługa dystrybutora do piwa

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mielec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: mielecki

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
- wykształcenie zawodowe, średnie, uprzejmość, schludność

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta odbywania stażu dla bezrobotnych do 29 roku życia (do dnia poprzedzającego 30 urodziny), posiadających ustalony przez Urząd Pracy odpowiedni profil pomocy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta do Powiatowego urzędu Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: mielecki

Gmina pracodawcy: Mielec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mielec

Ulica pracodawcy: Chopina

Numer budynku pracodawcy: 16a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

ślusarz - obróbka metalowych części
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Sułkowice (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

Księgowanie dokumentów, uzgadnianie sald
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

OBSŁUGA WÓZKA WIDŁOWEGO - od 12 PLN

obsługa wózka widłowego wysokiego składowania, dbałość o sprawność sprzętu, utrzymanie porządku w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Błonie (mazowieckie)

KSIĘGOWY (REF. ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż) - od 1 850 PLN

Wykonywanie rozliczeń podatkowych, prowadzenie kadr, płac, rozliczenia ZUS
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 900 PLN

prace związane z budową i pielęgnacją terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN - od 1 850 PLN

obróbka desek
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Łaszew Rządowy (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowaniu i wydawaniu posiłkowpomoc w zmywaniu naczyń kuchennych i stolowychpomoc w utrzymaniu czystosci
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Łubnice (łódzkie)

STAŻ/PO WER/- SPECJALISTA DO SPRAW ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

przyjmowanie wniosków, obsługa korespondencji, wprowadzanie danych do systemu, archiwizacja dokumentacji itp.
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PAKOWACZ MEBLI - od 1 850 PLN

-pakowanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Zbąszyń (wielkopolskie)

PAKOWACZ - do 1 850 PLN

Pakowanie perfum
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kamień Duży (warmińsko-mazurskie)

POZOSTAŁE KOSMETYCZKI I POKREWNI - 997,4 PLN

Pozostałe kosmetyczki i pokrewni
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Choszczno (zachodniopomorskie)

KLASYFIKATOR ZŁOMU - do 1 900 PLN

- segregacja odpadów złomu metali kolorowych oraz stali stopowych na poszczególne gatunki,- segregacja złomu stalowego- obsługa Nitona - urządzenie do identyfikacji pierwiastków zawartych w złomie,- ważenie złomu
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

PRACOWNIK DZIAŁU FAKTUR (STAŻ) - 997,4 PLN

Pracownik działu faktur (staż)
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Tychy (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Dąbrowa Tarnowska (małopolskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 850 PLN

pracownik odpowiedzialny będzie zakontrolę jakości przygotowanych elementów produktów i dokonywanie drobnych poprawek,modyfikację form
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNI DS KADROWO - PLACOWYCH - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Żuromin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

Obsluga klientów zgodnie ze standardami firmy, obsługa kasy fiskalnej, rozkładanie towaru z zachowaniem fifo, kontrola jakości artykułów świeżych, kontrola terminów przydatności, dbanie o prawidłową ekspozycję towaru, utrzymanie czystości i porządku w miejsu pracy, obsluga maszyny czyszczącej, przestrzeganie obowiązujących przepisów oraz wewnetrznych procedur i zarządzeń.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Tarnów (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 2 300 PLN

Montaż systemów i konstrukcji budowlanych stalowych w systemie BARWA SYSTEM, praca z podnośników samojezdnych nożycowych i rusztowań. Wymagana wiedza i znajomość z powyższego zakresu oraz uprawnienia do pracy na wysokości. Miejsce pracy: Łódź - Dworzec Kolejowy Łódź Fabryczna.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Łódź (łódzkie)

KAMIENIARZ RYTOWNIK - do 1 850 PLN

SZLIFOWANIE I OBRÓBKA KAMIENIA, WYKONYWANIE RZEŹB I GRAFIK W KAMIENIU, POLEROWANIE KAMIENIA, KUCIE LITER, OBSŁUGA MASZYN I NARZĘDZI KAMIENIARSKICH; WYMAGANIA: ZASADNIE ZAWODOWE, UMIEJĘTNOŚĆ SZLIFOWANIA I OBRÓBKI KAMIENIA, WYKONYWANIE RZEŹB I GRAFIK W KAMIENIU, KUCIE LITER, ZDOLNOŚCI MANUALNE, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI NARZĘDZI DO OBRÓBKI KAMIENIA, MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUYB NIEMIECKIEGO LUB ROSYJSKIEGO;
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - od 1 600 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - do 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowanie pojazdem ciężarowym powyżej 3,5 t
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Ruda Śląska (śląskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Surhów (lubelskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

Nauczyciel wychowania przedszkolnego (staż)
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Tychy (śląskie)

1481U - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kowala-Stępocina (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 925 PLN

Sprzątanie restauracji.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Nysa (opolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed