Praca BARMAN-KELNER Szczecinek Restauracja Hotel "MERKURY" s.c. Tadeusz Wojtowicz, Barbara Lisaj

Cieślaka 11, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN-KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczecinek

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczecinecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Szczecinek

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Barman

Wymagany zawody dla kandydatów: Kelner*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
Restauracja Hotel "MERKURY" s.c. Tadeusz Wojtowicz, Barbara Lisaj

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: szczecinecki

Gmina pracodawcy: Szczecinek

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecinek

Ulica pracodawcy: Cieślaka

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Podobne oferty pracy

PROJEKTANT ODZIEŻY DZIECIĘCEJ - od 6 000 PLN

Projektowanie wzorów i programowanie maszyn hafciarskich, dobór i wykroje odzieży, kontakty osobiste z klientami.
Przedsiębiorstwo "KARDIGAN" Helena Drzymała - 2016-05-11 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

BARMAN - KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klientów
Bar "GALAKTYKA" Henryk Pindor - 2016-04-05 - Głogów (dolnośląskie)

BARMAN - KELNER - od 2 000 PLN

Obsługa klientów, przyjmowanie zamówień
TRZY BRAMY Sp. z o.o. - 2017-03-17 - Jaworzno (śląskie)

BARMAN/KELNER - 997,4 PLN

m.in. przygotowanie stanowiska pracy- ekspozycja towearu - zapoznanie się z cennikiem- obsługa klientów- sprzątanie
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Gilowice (śląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa sekretariatu
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

transportowanie oraz magazynowanie materiałów i wyrobów zbrojeniowych, czyszczenie , prostowanie ,cięcie oraz gięcie pretów zbrojeniowych,montowanie siatek i szkieletów zbrojeniowych, układnie oraz montowanie zbrojenia w deskowaniach i formach , wykonywanie prefabrykatów zbrojeniowych, kontrolowanie jakości wykonywanych czynności zbrojarskich,
Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowo Handlowe "TERBUD" Marian Droździel - 2016-08-29 - Biała (zachodniopomorskie)

PALACZ CO - od 1 850 PLN

palenie w kotłowni i wykonywanie innych czynności na terenie Zielonego Osiedla - czynności porządkowych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Barwice (zachodniopomorskie)

KELNER-BARMAN - 997,4 PLN

obsługa kelnersko-barmańska,wydawanie posiłków w ośrodku rehabilitacyjnym
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Borne Sulinowo (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN STOLARSKICH - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

MADEMOISELLE FRAMBOISE CHARLOTTE ESQUENET - 2016-02-26 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

FOTOGRAF - od 1 850 PLN

wg zgłoszenia
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Wielanowo (zachodniopomorskie)

BARMAN-KELNER - od 1 850 PLN

Możliwość przyuczenia
"zRęczny Prezent" Iwona Krzyżyk - 2016-03-04 - Racibórz (śląskie)

KIEROWCA -KONWOJENT - od 2 200 PLN

dystrybucja towaru po sklepów
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

Barman - kelner. Praca w godzinach 7-19, 19-07.
Firma Handlowo-Usługowo-Gastronomiczna ZAJAZD LEŚNY Iga Niżnik - 2016-05-10 - Dąbrowa Bolesławiecka (dolnośląskie)

Obsługa kilenta, obsluga imprez okolicznościowych, oferta przeznaczona dla osób do 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Sosnowiec (śląskie)

Obsługa gości zgodnie ze standardami restauracji.
Cołokidzi i Wspólnicy Lipiany Południe - 2015-12-11 - Lipiany (dolnośląskie)

BARMAN-KELNER - od 1 900 PLN

Obsługa klientów
MROZIK EWA P.H.U. Bar A4 - 2016-02-23 - Osła (dolnośląskie)

KSIĘGOWY/KSIĘGOWA - 4 500 - 6 000 PLN

Współpraca z główną księgową w zakresie zadań finansowo-księgowych.
WORK SERVICE S.A. - 2016-11-10 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC/KIEROWCA - od 1 500 PLN

Zaopatrzenie OKW MARINA w artykuły,rozwożenie kateringu
Ośrodek Konferencyjno-Wypoczynkowy "MARINA" Ryszard Kolanowski - 2016-05-11 - Borne Sulinowo (zachodniopomorskie)

ASYSTENT INSPEKTORA NADZORU ROBÓT DROGOWYCH - 1 750 - 1 850 PLN

obsługa komputera,Work,Excel,obsługa urządzeń biurowych,
Multiconsult Polska Sp. z o.o. - 2015-12-03 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

BARMAN/KELNER - od 1 950 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przygotowywanie zimnych i gorących napoi, obsługa klienta, sporządzanie paragonów fiskalnych; WYMAGANIA: wykształcenie podstawowe, zawodowe, gastronomiczne, mile widziana książeczka sanepidowska oraz obsługa kasy fiskalnej; Miejsce pracy: Lubliniec, ul. Sobieskiego 34 oraz ul. Kokotek 16
"SIELANKOWE KLIMATY" Justyna i Jarosław Majchrzak Spółka jawna - 2016-12-06 - Lubliniec (śląskie)

BARMAN KELNER - od 12 PLN

OBSŁUGA BARMAŃSKA I KELNERSKA GOŚCI RESTAURACJI
kontakt przez OHP - 2016-09-30 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. REJESTRACJI - od 2 000 PLN

Rejestrowanie zgłaszajacych się bezrobotnych i poszukujacych pracy, wprowadzanie danych bezrobotnych i poszukujących pracy, ustalanie statusu bezrobotnego i uprawnień do zasiłku dla bezrobotnych, ustalania statusu poszukującego pracy, terminowe dokonywanie zgłoszeń do ubezpieczenia zdrowotnego i ubezpieczeń społecznych,udzielanie informacji osobom rejestrujacym się o usługach świadczonych przez Urząd, sporzadzanie i wydawanie postanowień i decyzji w trybie przepisów o postępowaniu administracyjnym, obsługa systemu Syriusz,eKancelaria,itp.
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Nowe Gonne (zachodniopomorskie)

KIEROWCA BUS PLANDEKA - od 4 500 PLN

spedycja samochodem do 3,5 t z plandeką po krajach UE
FIRMA TRANSPORTOWO - USŁUGOWA Elżbieta Willich - 2016-08-31 - Borne Sulinowo (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów papierniczych i zabawek
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Szczecinek (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - od 1 850 PLN

transport towarów i materiałów
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Biała (zachodniopomorskie)