Praca BARMAN- KELNER Łuków Bar" FRYTKA" ROSA JACEK

Warszawska 22, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: obsługa gości lokalu, przyjmowanie zamówień

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARMAN- KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łuków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łukowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łuków

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 925 PLN

Data zakończenia pracy: 10.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
doświadczenie handlu min. rok , wykształcenie zawodowe, mile widziana książeczka SANEPID

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: Bar" FRYTKA" ROSA JACEK

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Piłsudskiego 14, 21-400 Łuków, powiat: łukowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: łukowski

Gmina pracodawcy: Łuków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łuków

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Nazwisko osoby zgłaszającej: Jacek Rosa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

Zawód wykonywany przez pracownika: barman