Praca BARMAN-KELNER Leszno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa kasy fiskalnejobsługa poczty elektronicznejprzygotowanie drinków, deserówpodawanie posiłkówprzygotowanie sali na uroczystośćprzyjmowanie i rezerwacja pokoi hotelowych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARMAN-KELNER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Leszno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Leszno

Zawód: barman

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: osoba komunikatywna

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: m. Leszno

Gmina pracodawcy: Leszno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Leszno

Ulica pracodawcy: Śniadeckich

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barman

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa telefoniczna i e-mailowa klientów,przyjmowanie zamówień,wystawianie dokumentów handlowych,fakturowanie,realizacja miesiecznych i rocznych planów sprzedaży,rozliczanie produkcji
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Trzebinia (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - od 925 PLN

przyjmowanie dostaw artykułów spożywczych do punktu sprzedaży;przygotowywanie artykułów spożywczych do sprzedaży, ich eksponowanie i oznaczanie; składowanie towarów w punkcie sprzedaży z zapewnieniem odpowiednich warunków przechowywania; kontrolowanie jakości artykułów spożywczych przeznaczonych do sprzedaży; obsługiwanie klientów zgodnie ze standardami zapewniającymi jakość;zawieranie transakcji sprzedaży i wydawanie dokumentów z nią związanych
kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Ruda Śląska (śląskie)

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa biura, pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca w sklepie nabiałowo -spożywczym Oferta stażu - przeznaczona dla osób po 30 r. ż zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nakle nad Notecią.
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Szubin (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlano-wykończeniowych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Goleszów (śląskie)

KASJER-FAKTURZYSTA- MAGAZYNIER - od 2 100 PLN

Obsługa wózka widłowego, przyjęcia dostaw, wykładanie towaru, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-05-05 - Łajski (mazowieckie)

staż
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Stare Miasto (wielkopolskie)

KELNERKA (76OP) - od 1 850 PLN

Przyjmowanie zamówień. Obsługa klientów zagranicznych głównie z Ukrainy i Rosji. Przedstawianie oferty. Wiedza na temat kuchni . Podawanie posiłków.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Otwock (mazowieckie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ - od 1 850 PLN

OFERTA PRACY SKIEROWANA WYŁĄCZNIE DO OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA (refundacja pracodawcy części kosztów poniesionych na wynagrodzenie nagrody oraz składki na ubezp. społeczne za skierowanego bezrobotnego do 30 roku życia -Art. 150f)opieka nad osobami niepełnosprawnymi ruchowo i intelektualnie
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Gaj (mazowieckie)

STOLARZ - KONSERWATOR - od 2 000 PLN

wykonywanie stolarki drzwiowej i okiennej
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO/OPERATOR KANBAN - do 1 850 PLN

Dostarczanie komponentów na linie montażowe, załadunek i rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Radomsko (łódzkie)

ELEKTROMECHANIK - 4 000 - 4 210 PLN

eDiagnostyka i serwis maszuyn i urządzń. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 letnie, znajomość mechaniki pojazdów , i wykształcenie średnie techniczne
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Miszewo (pomorskie)

NAUCZYCIEL - od 1 850 PLN

sprawowanie opieki i prowadzenie zajęć dla ucznów korzystających ze świetlicy szkolnej
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Łupki (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedawcaekspozycja towarow z zachowaniem podstawowych zasad gospodarki magazynowej, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala kart płatniczych
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Jarosław (podkarpackie)

KUCHARZ KUCHNI ARABSKIEJ, INDYJSKIEJ I BENGALSKIEJ - od 1 850 PLN

Przygotowywanie posiłków potraw kuchni arabskiej i bengalskiej oraz grilla
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Sieradz (łódzkie)

Sprzedaż towaru; obsługa kasy fiskalnej; zamawianie towaru; ekspozycja towaru; sprawdzanie dat przydatności towarów; wycena towaru; dbanie o czystość stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Karbowo (kujawsko-pomorskie)

ZBROJARZ - od 1 850 PLN

PRACE BUDOWLANE
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Bodzęcin (zachodniopomorskie)

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Myślenice (małopolskie)

SPECJALISTA KONTROLI PROCESU - do 8 000 PLN

Wykształcenie średnie techniczne; doświadczenie w pracy w japońskim przedsiębiorstwie produkcyjnym związanym z motoryzacją, znaj. języka japońskiego na poziomie NATIVE SPEAKER; znajomość procesu produkcji filtrów ceramicznych do katalizatorów; udoskonalanie procesu technologicznego, analiza wpływu innowacji na wydajność produkcji, optymalizacja procesu pod kątem kosztów, sporządzanie raportów dla japońskich przełożonych; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - FAKTURZYSTKA - od 1 850 PLN

pomoc w księgowości, sprawdzanie rejestrów VAT, wpinanie, układanie dokumentów, wystawianie faktur sprzedaży i inne; obsługa komputera i programów księgowych i sprzedażowych;
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Lublin (lubelskie)

SEKRETARKA - do 2 300 PLN

Obsługa sekretariatu. Przyjmowanie, odbieranie poczty. Współpraca z działem handlowym, księgowością.
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Gdańsk (pomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

rozładunek, przyjmowanie ,wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Kraków (małopolskie)

PRACZKA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Sulbiny (mazowieckie)

ANIMATOR KULTURY - 997,4 PLN

A. Część teoretyczna:1.Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2.Zapoznanie się z regulaminem firmy. B. Rodzaj wykonywanych zajęć:1.Oprowadzanie zorganizowanych grup po mini ZOO.2.Organizowanie czasu wolnego grupom (gry, zabawy).3.Czytanie bajek w przebraniu Sierotki Marysi. 4.Udzielanie informacji oraz wskazówek zwiedzającym.5.Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Inwałd (małopolskie)

Sprzedaż telefonów komórkowych oraz akcesoriów GSM
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Prudnik (opolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW OSOBOWYCH - od 1 850 PLN

ustalanie przyczyn usterek, naprawy
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami chińskimi, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FREZER NARZĘDZIOWY SAMODZIELNY - od 2 000 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Kraków (małopolskie)