Praca BARMAN/KA Zamość Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MAYK'S" Michał Malec

Peowiaków 94, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Sprzedaż artykułów baru, obsługa gości, przygotowywanie drinków, napojów, utrzymywanie porządku na barze.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 14 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: za godzinę

Nazwa stanowiska: BARMAN/KA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zamość

Zawód: barman

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 14 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: komunikatywność

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Miła aparycja, chęć do pracy

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "MAYK'S" Michał Malec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Peowiaków

Numer budynku pracodawcy: 94

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: barman