Praca BARISTA - OBSŁUGA MOBILNYCH KAWIARNII(NR 3170) Bydgoszcz FortunaKarolina Markiewicz

85-830 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
obsługa i przygotowanie mobilnej kawiarni, zatowarowanie, prace porządkowe

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 892,72 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: umowa zlecenie - zadaniowy czas pracy

Nazwa stanowiska: BARISTA - OBSŁUGA MOBILNYCH KAWIARNII(NR 3170)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Zawód: barista

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 892,72 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
ukraiński, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy według wskazanej kategorii

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku barista, ukończony kurs, prawo jazdy kat. B, pełna dyspozycyjność, własny samochód, wymagana znajomość j. angielskiego, rosyjskiego, ukraińskiego

Nazwa pracodawcy: FortunaKarolina Markiewicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sandomierska 26 lok. 21, 85-830 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Dokumenty należy przesłać na adrese-mial: biuro (at) fiestaevents.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Sandomierska

Numer budynku pracodawcy: 26 lok. 21

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zawód wykonywany przez pracownika: barista

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.05.2016