Praca BARISTA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: BARISTA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: sprawna i profesjonalna obsługa klientów oraz pomoc w wyborze odpowiedniego gatunku kawy, przygotowywanie kaw, napoi kawowych gorących i zimnych, sporządzanie kaw artystycznych techniką latte art, obsługa ekspresu do kawy i alternatywnych urządzeń do parzenia kawy:chemex, syphon, dripper, aeropress, kafetiera, frenchpress; obsługa POS, terminali płatniczych, przyjmowanie dostaw, rozliczanie dnia; dbanie o czystość lokalu i na stanowisku pracy, dbałość o odpowiednie przechowywanie różnych gatunków kawy ,przyjmowanie dostaw produktów,rozliczanie pobranych surowców, prowadzenie obowiązującej dokumentacji na stanowisku pracy np. dziennych raportów o stanie sprzedaży,dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług,utrzymywanie wzorowej czystości stanowiska pracy,przestrzeganie wymogów sanitarnych i bhp

Data publikacji: 2016-02-12

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
sprawna i profesjonalna obsługa klientów oraz pomoc w wyborze odpowiedniego gatunku kawy, przygotowywanie kaw, napoi kawowych gorących i zimnych, sporządzanie kaw artystycznych techniką latte art, obsługa ekspresu do kawy i alternatywnych urządzeń do parzenia kawy:chemex, syphon, dripper, aeropress, kafetiera, frenchpress; obsługa POS, terminali płatniczych, przyjmowanie dostaw, rozliczanie dnia; dbanie o czystość lokalu i na stanowisku pracy, dbałość o odpowiednie przechowywanie różnych gatunków kawy ,przyjmowanie dostaw produktów,rozliczanie pobranych surowców, prowadzenie obowiązującej dokumentacji na stanowisku pracy np. dziennych raportów o stanie sprzedaży,dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług,utrzymywanie wzorowej czystości stanowiska pracy,przestrzeganie wymogów sanitarnych i bhp

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: BARISTA

Data zakończenia pracy: 01.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie min.średnie mile gastronomiczne, humanistyczne, artystyczne, doświadczenie zawodowe: minimum 2 lata na stanowisku baristy w kawiarni specialty, start w przynajmniej jednym konkursie dla baristów, umiejętności: znajomość obsługi ekspresu ciśnieniowego w pełni manualna, umiejętność parzenia kawy metodami alternatywnymi: chemex, syphon, dripper, aeropress, kafetiera, frenchpress; znajmość technik latte art i cup tasting, zaawansowana wiedza z zakresu odmian botanicznych kaw, metod zbioru, obróbki i wypalania, różnic smakowych; umiejętność regulacji młynków, profesjonalnego ekspresu do kawy, uber boilera; znajomość systemu POS, umiejętność obsługi komputera, terminala i kasy fiskalnej, znajomość języków obcych: angielski i dowolny obcy (niemiecki, rosyjski, hiszpański lub francuski) poziom znajomości: bardzo dobra w mowie i piśmie

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie