Praca BARISTA Bystrzyca kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bystrzyca, powiat: oławski, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: staż

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: BARISTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bystrzyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: oławski

Zawód: barista

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, gastronomiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

3-go Maja 1, 55-200 Oława, powiat: oławski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z P.U.P w Oławie lub Filii w Jelczu-Laskowicach. List motywacyjny i CV proszę składać do pracodawcy: Kafka Kafe, pl. Zamkowy 24C/4U , 55-200 Oława, tel. 606 970 383, 666 884 253.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: oławski

Gmina pracodawcy: Oława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Oława

Ulica pracodawcy: 3-go Maja

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: barista

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK WYSOKOŚCIOWY - od 1 850 PLN

praca
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Rzeszów (podkarpackie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Dźwierzuty (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 13 PLN

pakowanie produktów gotowych i półproduktów na linii produkcyjnej, wkładanie gotowych opakowań do kartonów lub na palety, obsługa urządzeń pakujących, etykietowanie produktów
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Poznań (wielkopolskie)

DORADCA-KONSULTANT HANDLOWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Sierpc (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW E-COMMERCE - od 2 000 PLN

Uruchomienie i obsługa sprzedaży internetowej
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK UBEZPIECZEŃ (S) - 997,4 PLN

Zapoznanie się z regulaminem pracy, organizacyjnym i zakresem zadań realizowanych przez wydział, wykonywanie czynności związanych z archiwizacją dokumentów ubezpieczonych rolników, wykonywanie czynności w zakresie ewidencji ubezpieczonych rolników i rozliczania składek na ubezpieczenie społeczne rolników, redagowanie pism z zakresu działania wydziału
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Tarnów (małopolskie)

KSIĘGOWY - od 3 500 PLN

księgowanie dokumentów, dekretacja
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Koło (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzatanie pomieszczeń wewnątrz budynku
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTROMECHANIK - do 1 850 PLN

Elektormechanik
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Iława (warmińsko-mazurskie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

sprzedaż lodów
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Lipsko (mazowieckie)

RECEPCJONISTKA - od 2 000 PLN

przyjmowanie rezerwacji, odbiór e-maili, odpisywanie potwierdzeń, wystawianie i obciążanie gości fakturami, odbiór telefonów i fax, obsługa komputera, booking
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT KSIĘGOWOŚCI - od 2 600 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru, przygotowywanie towaru do wysyłki-pakowanie, adresowanie paczek
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 612,8 PLN

sprzatanie szkoly
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Białystok (podlaskie)

TECHNIK ARCHIWISTA - 997,4 PLN

pomoc w sekcji promocji miasta u asystenta burmistrza
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Oleśnica (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 600 PLN

przygotowywanie ciasta, sosów, pomoc w przygotowywaniu dań zimnych i gorących
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Pabianice (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

sprzątanie placu wokół budynku, pielegnowanie zieleni wokół budynku i na pasach zieleni, grabienie trawników koszenie trawy, odśnieżanie, pomoc w prostych naprawach związanych z konserwacja.
kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Różan (mazowieckie)

SPECJALISTA DS KEBABU - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, znajomość kuchni tureckiej oraz receptur tureckiego kebabu.Przygotowanie wyrobu gotowego kebabu, obróbka mięsa opiekanego, układanie kababu tureckiego, tworzenie kompozycji, receptury kebabu, obróbka surowca mięsnego do produkcji kebabu. Kuchnia turecka
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Zduny (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Warszawa (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 750 PLN

usługi kosmetyczne
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Limanowa (małopolskie)

DOZORCA - od 1 900 PLN

jw.

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wprowadzanie dokumentów handlowych. Kontakty pośrednie i bezpośrednie z klientami. Obsługa programów WF-MAG i SUBIEKT. Wprowadzenie do windykacji należności. Segregacja dokumentów handlowych. Wprowadzenie do obsługi kasy. Obsługa kasy fiskalnej i dokumentów z tym związanych. Obsługa poczty firmowej. Przygotowywanie dokumentów transportowych (np. listy przewozowe). Obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Jaktorów (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Brzeg (opolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRACOWNIK SEKRETARIATU - od 1 850 PLN

Obsługa bieżąca klienta, obsługa sekretariatu, sprzedąż usług, marketing.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Kalisz (wielkopolskie)

PRACOWNIIK BIUROWY-DORADCA KREDYTOWY - od 1 860 PLN

zgodnie ze złozona pferta
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Bytów (pomorskie)

POZOSTALI USTAWIACZE I OPERATORZY OBRABIAREK DO METALI I POKREWNI - od 1 850 PLN

zmiana szczęk zacisków;zmiana wykrojników;obsługa prasy
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Częstochowa (śląskie)