Praca AUTOR TEKSTÓW I SLOGANÓW REKLAMOWYCH (COPYWRITER) X1 Turzno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Turzno, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
AUTOR TEKSTÓW I SLOGANÓW REKLAMOWYCH (COPYWRITER) X1

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Turzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: toruński

Zawód:
autor tekstów i sloganów reklamowych (copywriter)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.04.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Towarowa 4/6, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 4/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.05.2016