Praca AUTOMATYK PRZEMYSŁOWY Siedliska PRODUKCJA I SPRZEDAŻ WYROBÓW Z DREWNA HENRYK GRZYB

Stanowisko: AUTOMATYK PRZEMYSŁOWY

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za ciągłość pracy linii produkcyjnej na traku

Data publikacji: 2015-12-15

Lokalizacja: Siedliska (lubelskie)

Pracodawca: PRODUKCJA I SPRZEDAŻ WYROBÓW Z DREWNA HENRYK GRZYB

Miejsce pracy:
23-460 Siedliska, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za ciągłość pracy linii produkcyjnej na traku

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: AUTOMATYK PRZEMYSŁOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Siedliska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: biłgorajski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Józefów

Zawód: inżynier automatyki i robotyki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), elektryczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie zawodowe

Nazwa pracodawcy:
PRODUKCJA I SPRZEDAŻ WYROBÓW Z DREWNA HENRYK GRZYB

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

37-534 Majdan Sieniawski 88, powiat: przeworski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: przeworski

Gmina pracodawcy: Adamówka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Majdan Sieniawski

Numer budynku pracodawcy: 88

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju

Zawód wykonywany przez pracownika: inżynier automatyki i robotyki