Praca AUTOMATYK Kolbuszowa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Staż dla osoby bezrobotnej zarejestrowanej w tut. Urzędzie posiadającej II profil pomocy:- prefabrykacje rozdzielnic elektrycznych,- tworzenie dokumentacji technicznych,- programowanie sterowników PLC,- tworzenie wizualizacji paneli HMI,- obsługa serwisów internetowych,

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kolbuszowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolbuszowski

Zawód: technik elektronik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: KURS PRAWA JAZDY B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Piłsudskiego 59A, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: kolbuszowski

Gmina pracodawcy: Kolbuszowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kolbuszowa

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 59A

Profil działalności pracodawcy:
Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektronik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy