Praca AUTOMATYK Domatków kontakt przez PUP

Stanowisko: AUTOMATYK

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Staż dla osoby do 30 roku życia realizowanego w ramach projektu współfinansowanego z EFS "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (II)" PO WER.Prowadzenie systemów internetowych, przygotowywanie ofert dla klientów, tworzenie dokumentacji elektrycznych,serwis maszyn i urządzeń. Miejsce odbywania stażu Domatków. Praca w godz od 8 -16.

Data publikacji: 2016-02-01

Lokalizacja: Domatków (podkarpackie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Domatków, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Staż dla osoby do 30 roku życia realizowanego w ramach projektu współfinansowanego z EFS "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (II)" PO WER.Prowadzenie systemów internetowych, przygotowywanie ofert dla klientów, tworzenie dokumentacji elektrycznych,serwis maszyn i urządzeń. Miejsce odbywania stażu Domatków. Praca w godz od 8 -16.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: AUTOMATYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Domatków

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolbuszowski

Zawód: technik elektronik*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, techniczne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: uprawnienia SEP do 1 kV "E"

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: PRAWO JAZDY KAT B

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Piłsudskiego 59A, 36-100 Kolbuszowa, powiat: kolbuszowski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: kolbuszowski

Gmina pracodawcy: Kolbuszowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kolbuszowa

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 59A

Profil działalności pracodawcy:
Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik elektronik*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy