Praca AUDYTOR W ZESPOLE GLOBALNEGO AUDYTU Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
rozwój, planowanie i prowadzenie programów audytu, polecanie praktycznych ulepszeń w celu zwiększenia efektywności i skuteczności procesów oraz kontroli i ograniczenia ryzyka, przygotowywanie programów pracy i planów audytu na podstawie podejścia opartego na ryzyku, przeprowadzanie wywiadów, testów i oceny dokumentów biznesowych w ramach wykonywania kontroli, ocenianie ryzyka badanych kontroli wewnętrznych w zakresie audytu, przygotowywanie formalnych pisemnych raportów i prezentacji w języku angielskim, przedstawianie wniosków i zaleceń pokontrolnych dla kierownictwa wyższego szczebla, przygotowywanie skonsolidowanego sprawozdania na pozimie globalnym i regionalnym, dokonywanie przeglądu i wsparcie innych w celu zapewnienia ukończenia kontroli do wymaganego poziomu jakości, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami, w tym z współpracującymi firmami, przyczynianie się do ogólnego poziomu bezpieczeństwa informacjami w firmir, opracowanie metodologii i narzędzi dla Globalnego Audytu w celu popray wydajności i skuteczności

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 8 600 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: AUDYTOR W ZESPOLE GLOBALNEGO AUDYTU

Data zakończenia pracy: 27.06.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe, preferowany kierunek finanse, ekonomia, rachunkowość, zarządzanie organizacją, doświadczenie zawodowe min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, związanym z finansami, rachunkowością i audytem w ramach dużej międzynarodowej firmy, doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku w ramach dużej korporacji, biegła znajomość MS Office: MS Exel, Power Point, doświadczenie w zakresie audytu, bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, umiejętność komunikacji na wszystkich poziomach biznesu, zorientowanie na działanie i osiąganie wyników, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, doświadczenie i znajomość powszechnie stosowanych procesów rozwój, planowanie i prowadzenie programów audytu, polecanie praktycznych ulepszeń w celu zwiększenia efektywnosci i skuteczności procesów oraz kontroli i ograniczenia ryzyka, przygotowywanie programów pracy i planów audytu, na podstawie podejścia opatrego na ryzyku, przeprowadzanie wywiadów, testów i oceny dokumentów biznesowych w ramach wykonywania kontroli, ocenianie ryzyka badanych kontroli wewnętrznych w zakresie audytu, przygotowywanie formalnych pisemnych raportów i prezentacji w języku angielskim, przedstawianie wniosków i zaleceń pokontrolnych dla kierownictwa wyższego szczebla, przygotowywanie skonsolidowanego sprawozdania na poziomie globalnym i regionalnym, dokonywanie przeglądu i wsparcie innych w celu zapewnienia ukończenia kontroli do wymaganego poziomu jakości, budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z interesariuszami, w tym z współpracującymi firmami, przyczynianie się do ogólnego poziomu bezpieczeństwa informacji w firmie, opracowywanie metodologii i narzędzi dla Globalnego Audytu w celu poprawy wydajności i skuteczności finansowych oraz narzędzi metodologii związanych z finansami, bardzo dobra znajomość programu SAP, międzynarodowe nastwaienie, nastawienie na osiągnięcie wyników i zorientowanie na klienta, chęć samorozwoju zawodowego i elastyczność, umiejętność współpracy z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie