Praca AUDYTOR INWENTARYZACJI Biskupiec kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Biskupiec, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: liczenie towaru - skanowanie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 9 - 10 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: czasowy ze stawką godzinową

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: AUDYTOR INWENTARYZACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Biskupiec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olsztyński

Zawód: inwentaryzator

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 9 - 10 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Biskupiec

Pionierów 6, 11-300 Biskupiec, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: olsztyński

Gmina pracodawcy: Biskupiec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Biskupiec

Ulica pracodawcy: Pionierów

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: agencja pracy tymczasowej

danePracodawcy_nrKraz: 3000

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Biskupiec

Zawód wykonywany przez pracownika: inwentaryzator

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK DO WYKŁADANIA TOWARU - od 12 PLN

wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-10-05 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 2 000 PLN

1.Przygotowywanie surowca do produkcji.2.Obsługa pras, formowanie wyrobów ogniotrwałych zgodnie z wymaganiami jakościowymi i ilościowymi.3.Wykonywanie wymaganych czynności kontrolno-pomiarowych.4.Załadunek uformowanych wyrobów na wozach do wypalenia w piecach.
kontakt przez OHP - 2016-11-10 - Żarów (dolnośląskie)

POMOCNIK DOSTAWCY - POZNAŃ/GĄDKI - do 120 PLN

załadunek i wyładunek towaru dla i u Klienta
kontakt przez OHP - 2016-06-06 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW NOWYCH - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w serwisie samochodowym, przyjęcie samochodu do naprawy, rejestr wykonywanych czynności doradctwo techniczne
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Gliwice (śląskie)

PRACA PRZY PRODUKCJI (LICZENIE I PAKOWANIE PRODUKTÓW) - od 9,6 PLN

Liczenie i pakowanie produktów
kontakt przez OHP - 2016-04-15 - Wola Rzędzińska (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 7 - 9 PLN

sprzedaż kawy i lodów
kontakt przez OHP - 2016-03-16 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

KOORDYNATOR DS. TRANSPORTU I LOGISTYKI. SZCZECIN - od 3 000 PLN

Zadania:•Planowanie tras i koordynowanie pracy kierowców,•Rozliczanie kierowców z czasu pracy, paliwa, materiałów eksploatacyjnych,•Nadzór nad administrowaniem dokumentacją rozliczeniową kierowców,•Optymalizacja kosztów transportu,•Sporządzanie raportów i dokumentacji,•Wdrażanie rozwiązań mających na celu poprawę efektywności funkcjonowania działu,•Organizacja i kontrola pracy działu transportu,•Zarządzanie podległym zespołem.
kontakt przez OHP - 2016-11-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KOLPORTER MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH - od 1 000 PLN

korportaż materiałów reklamowych do domów i mieszkań
kontakt przez OHP - 2016-08-03 - Włoszczowa (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

umiejętne i sprawne pakowanie lodów oraz przepakowania lodów, dbałość o jakość produktów
kontakt przez OHP - 2016-01-01 - Namysłów (opolskie)

STOLARZ - od 2 775 PLN

Obróbka, montaż,okuwanie i naprawa produktów drewnianych i drewnopochodnych
kontakt przez OHP - 2016-05-09 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KASJER - od 1 925 PLN

Kontrola wejścia i wyjścia towaru przez kasę, obsługa klienta i prawidłowe rozliczenie transakcji sprzedaży, dbanie o porzadek stanowiska pracy.
kontakt przez OHP - 2017-01-05 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 11,02 PLN

Obsługa linii produkcyjnej, selekcjonowanie, pakowanie.

COPYWRITER (OBSŁUGA STRON WWW) - od 9 PLN

Redagowanie tekstów (copywriter), administracja stron www (nie jest wymagana znajomość HTML, CSS, PHP i innych)
kontakt przez OHP - 2016-03-08 - Sosnowiec (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klientów w salonie odzieżowym.
kontakt przez OHP - 2016-06-30 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 387 PLN

Sprzątanie sklepu i pomieszczeń cukierni.
kontakt przez OHP - 2016-10-24 - Rybnik (śląskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

pomoc w przygotowaniu potraw w tym obieranie warzyw i owoców, krojenie, wykładanie, zmywanie
Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowo Szkoleniowy ZALESIE s.c. - 2016-07-07 - Zalesie (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI GRYFICE - od 12 PLN

skanowanie ubrań przy pomocy skanera
kontakt przez OHP - 2016-03-09 - Gryfice (zachodniopomorskie)

KONSULTANT TELEFONICZNY - od 1 850 PLN

obsługa infolinii, doradztwo i sprzedaż usług i produktów Orange
kontakt przez OHP - 2016-07-04 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 12 PLN

produkcja tarcz hamulcowych
kontakt przez OHP - 2017-01-09 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ZBROJARZ - BETONIARZ - od 18 PLN

Produkcja prefabrykatów betonowych
kontakt przez OHP - 2017-01-02 - Krzeszowice (małopolskie)

PRACOWNIK DZIAŁU ODZIEŻOWEGO - od 10 PLN

wykładanie towaru odzieżowego
kontakt przez OHP - 2016-04-21 - Gostyń (wielkopolskie)

PAKOWACZ - POZNAŃ 13-17.06 (U) - do 12 PLN

Prace pomocnicze na magazynie (pakowanie towaru, sortowanie), 13 - 17 czerwca (poniedziałek-piątek), godziny 8-16.00.
kontakt przez OHP - 2016-06-01 - Poznań (wielkopolskie)

KASJER, MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

OBSŁUGA KLIENTA SKLEPU
kontakt przez OHP - 2017-03-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - od 1 900 PLN

sprzątanie pokoi, gabinetów i korytarzy
kontakt przez OHP - 2016-06-24 - Ustroń (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 15 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2017-01-05 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

prace produkcyjne, montaż elementów na linii produkcyjnej, prace pomocnicze, kontrola jakości
kontakt przez OHP - 2017-03-06 - Żary (lubuskie)

KOLPORTER MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH - od 13 PLN

Roznoszenie materiałów reklamowych
kontakt przez OHP - 2017-01-11 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

obsługa wózka widłowego, przyjmowanie/wydawanie artykułów do/z magazynu, pakowanie, prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową
kontakt przez OHP - 2017-02-03 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 340 PLN

Rozładunek sprzętu AGD.
kontakt przez OHP - 2016-07-13 - Łódź (łódzkie)

Wybierz miejscowość