Praca ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH Nowa Ruda kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg. programu stazu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Ruda

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Zawód: asystent usług pocztowych

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 14.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Wyspiańskiego 2J, 57-300 Kłodzko, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Kłodzko

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kłodzko

Ulica pracodawcy: Wyspiańskiego

Numer budynku pracodawcy: 2J

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent usług pocztowych

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

przyjmowanie i rozliczanie klientów,udzielanie informacji o obiekcie i okolicy, obsługa kasy fiskalnej, tworzenie ofert handlowych, prowadzenie statystyk
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Posejnele (podlaskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

Sekretarka medyczna
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Leżajsk (podkarpackie)

HANDLOWIEC - od 2 000 PLN

sprzedaż i promowanie towarów, monitorowanie rynku, kontakty z dostawcami w Chinach
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, kontakty z kontrahentami, w tym wietnamskimi, monitorowanie rynku
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

LEKARZ WETERYNARII - od 2 000 PLN

Lekarz weterynarii
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Koluszki (łódzkie)

ELEKTRYK - od 1 850 PLN

Udział w realizacji zleceń z zakresu elektryki i elektroniki
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TAPICER MEBLOWY - od 1 850 PLN

przygotowywanie konstrukcji do tapicerowania, obkładanie pianką oraz tapicerowanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Szalowa (małopolskie)

DORADCA HANDLOWY - od 1 750 PLN

sprzedaż produktów/usług, dbałość o jakość kontaktów z klientem i klimatu przyjaznego dobrej komunikacji z klientem, koncentrowanie sie na interesach, zadaniach, zarządzanie swoim czasem pracy
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie potraw, dbanie o jakość, smak posiłków racjonalnie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Wyszków (mazowieckie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Ciechanów (mazowieckie)

ŚLUSARZ - 997,4 PLN

-ręczna obróbka detali- pilnik- gradowanie-obsługa wiertarek stołowych-ustawianie parametrów wiertarki/obroty-mocowanie wiertła-obsługa szlifierki kątowej
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

MURARZ - od 925 PLN

MUROWANIE ŚCIAN Z BLOCZKÓW, MUROWANIE Z KLINKIERU, MUROWANIE Z KOSTEK GRANITOWYCH; DYSPOZYCYJNOŚĆ, SUMIENNOŚĆ; PRZEPRACOWANE W TYM ZAWODZIE 1 ROK; MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY WEDŁUG ZLECEŃ
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Spórok (opolskie)

w zakresie recepcjonisty
kontakt przez PUP - 2016-05-14 - Człuchów (pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Połajewo (wielkopolskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 2 300 PLN

montaż instalaci i urządzeń sanitarnych, roboty ziemne, roboty nawierzchniowe, prace ogólnobudowlane włączenia w urządzenia sanitarne (studnie), przejścia przez ściany
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Piła (wielkopolskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Łosiów (opolskie)

STARSZY KSIĘGOWY - od 3 200 PLN

udział w transferze dzialalności jednego z klientów w Łodzi, kontak z klientem rosyjskojęzycznym, monitorowanie obciążeń bazy kart kredytowych
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - ZDOBIENIE NACZYŃ - od 1 850 PLN

ozdabianie naczyń emaliowanych poprzez naklejanie kalki wg. wzorów - praca precyzyjna
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Olkusz (małopolskie)

wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Skoki (wielkopolskie)

SPAWACZ - do 2 500 PLN

spawanie elementów stalowych metodą 135 MAG, transport elementów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Góra Świętej Małgorzaty (łódzkie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - od 1 850 PLN

Opieka nad dziećmi, organizacja posiłków i wypoczynku dla dzieci, prace porządkowe, utrzymanie czystości na sali
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Jaworzno (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Zubole (podlaskie)

CUKIERNIK - od 2 870 PLN

produkacja ciast deserowych oraz drożdżowych
kontakt przez PUP - 2016-11-26 - Buk (wielkopolskie)

INSPEKTOR SANITARNY - 997,4 PLN

Inspektor sanitarny- oferta stażu realizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków EFS w ramach ( PO WER) Wymagania: wykształcenie wyższe medyczne lub inne wyższe mające zastosowanie w wykonywaniu zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej , Zdrowie Publiczne, Ochrona Środowiska, Biologia.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO (DZIKOWICE) - od 2 500 PLN

kierowanie pojazdem o ładownosci 3,5 ton z przyczepą, załadunek i rozładunek, dbanie o porządek, sprzęt i mienie
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Dzikowice (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 875 PLN

Prace pomocnicze na produkcji, pakowanie, obsługa prostych maszyn pakujących. Praca powyżej 3m.
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Nysa (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed