Praca ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
zapoznanie sie z przepisami ustawy o ochrnonie danych osobowych, bezpośrednia obsługa klienta, telefon iczna obsługa klienta internetowego, obsługa kasy fiskalnej, programu Subiekt GT

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT USŁUG POCZTOWYCH

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
STAŻ PFRON dla osób zarejestrowanych jako poszukujące pracy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa przyjęć okolicznościowych, dekorowanie stołów, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Ruda Śląska (śląskie)

SPECJALISTA DS ADMINISTRACYJNO-BIUROWYCH - od 1 850 PLN

kompleksowe prowadzenie biura, sprawy administracyjne, kadrowe, księgowe
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Spalona (dolnośląskie)

SALOWA - od 1 850 PLN

Wykonywanie czynności sprzątania w oddziałach szpitalnych, przeprowadzanie dezynfekcji pomieszczeń wyposażenia i powierzchni, segregacja i transport odpadów bytowych, medycznych oraz bielizny szpitalnej. Pomoc pacjentom w zaspakajaniu potrzeb higienicznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Sopot (pomorskie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

Obsługa recepcji hotelowej, wydawanie śniadań, współpraca z działem służby pięter, obsługa pralni, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Działdowo (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 1 500 PLN

nauczyciel matematykipraca na 1/2 etatu w Myślenicach
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Myślenice (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

pomocnik na budowie
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Ustrzyki Dolne (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta na hali sprzedażowej,obsługa biura,składanie zamówień,obsługa kasy fisklanej,obsługa logistyki posprzedażowej.
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Zambrów (podlaskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

wykonywanie czynności związanych z utrzymaniem czystości w mijscu odbywania stażu tj. mycie podłóg, toalet, powierzchni płaskich, okien, drzwi, parapetów, zamiatanie chodników wokół budynku.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Oświęcim (małopolskie)

MŁODSZY OPIEKUN - od 1 900 PLN

1. Prowadzenie opieki pielęgnacyjnej (karmienie, zmiana pampersów i pieluchomajtek, zapobieganie powstawaniu odleżyn u osób obłożnie chorych, ubieranie, mycie, golenie i kąpiel osób, które nie mogą samodzielnie wykonywać tych czynności). 2. Wykonywanie prac w zakresie obsługimieszkańców takich jak: a) dbanie o czystość i estetyczny wygląd mieszkańców, zmiana bielizny oraz pościeli-doraźnie, b) pomoc w zakresie wykonywania czynnościcodziennych jak: mycie, czesanie, ubieranie, pomoc przy załatwianiu potrzeb fizjologicznych, c) karmienie osóbwymagających tej pomocy, d) układanie osób leżących w łóżkach w odpowiednich pozycjach oraz pomoc w ścieleniu łóżek. 3. Konwojowanie mieszkańców w celu konsultacji specjalistycznych i innych wynikających z potrzeb mieszkańców. 4. Pomoc w prowadzeniu korespondencjiosobistej mieszkańców w ich obecności i zgodnie z ich życzeniem jeśli zachodzi taka konieczność. 5. Sprawowanie opieki nad mieszkańcem w fazie terminalnej
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Mielno (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

szpachlowanie, malowanie, prace przy ociepleniach
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

TAPICER - 1 750 - 2 000 PLN

składanie, zszywanie, klejenie, mocowanie elementów tapicerskich
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Chwaszczyno (pomorskie)

POKOJOWA - od 500 PLN

Sprzątanie pokoi hotelowych. Praca na 1/4 etatu.
APPENA Sp. z o.o. - 2016-05-06 - Kraków (małopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Zapoznanie z obowiązującymi przepisami prawa wewnętrznego, tj. Regulaminem Organiazacyjnym, Regulaminem pracy i Służby, Instrukcją kancelaryjną i Jednolitym Rzeczowym Wykazem Akt. Prowadzenie sekretariatu Komendanta Powiatowego PSP . Prowadzenie Kancelarii Ogólnej -obieg dokumentów, przyjmowanie, rejestrowanie, rozdzielanie pomiędzy komórki organizacyjne, wysyłanie korespondencji. Pomoc w realizacji zadań kancelaryjnych innym komórkom organizacyjnym ( segregowanie, rejestrowanie dokumentacji w teczkach rzeczowych).
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Pułtusk (mazowieckie)

FRYZJER - od 2 000 PLN

strzyżenie, modelowanie, farbowanie, upięcia włosów
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Jarosław (podkarpackie)

CUKIERNIK - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Zielona Góra (lubuskie)

POKOJOWA-SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie i utrzymanie wszystkich pomieszczeń Ośrodka Szkoleniowo-Rehabilitacyjnego "Magnum Bonum".
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Krasnystaw (lubelskie)

MONTER UKŁADÓW HYDRAULICZNYCH I PNEUMATYCZNYCH - od 2 000 PLN

prace w zakresie obsługi i serwisu maszyn hydrauliki siłowej, przygotowywanie dokumentacji handlowej i serwisowej (oferty, instrukcje itp.), bezpośredni kontakt z kontrahentami na terenie kraju (wyjazdy służbowe).
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Zabrze (śląskie)

KIEROWNIK SKLEPU - od 1 850 PLN

Zarządzenie personelem, towarem, przestrzeganie wymagań dotyczących zasad BHP, jakościowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Jeziorany (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

prace pomocnicze w aptece
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Lublin (lubelskie)

BRUKARZ - od 15 PLN

- Układanie kostki brukowej, układanie obrzeży i krawężników, rozplantowywanie podsypki pod kostkę brukową, wykonywanie niwelacji, współpraca z dostawcami, składanie zamówienia.- Miejsce wykonywania pracy: Katowice - siedziba firmy + wg wskazań zleceniodawcy.- Wynagrodzenie: 15 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy.- Zlecenie wykonywane w godzinach: 7:00-15:00. Wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku brukarza. Wymagane umiejętności: czytania dokumentacji, posługiwania się niwelatorem lub innymi urządzeniami do niwelacji terenu, wyliczanie z powierzchni figur geometrycznych.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Katowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA (REGIONALNY - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Gdynia (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

prace administracyjno - biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Świętochłowice (śląskie)

KASJER HANDLOWY ST(POWER) - 997,4 PLN

- profesjonalna obsługa klienta przy obsłudze kasy fiskalnej- dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

PRACE BETONIARSKIE, ZBROJARSKIE, MURARSKIE, TYNKARSKIE
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Dębica (podkarpackie)

SEKRETARKA W KANCELARII PRAWNEJ - 997,4 PLN

staż ze środków unijnych PO WER
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Łask (łódzkie)