Praca ASYSTENT UCZNIA NIEPEŁNOSPRAWNEGO Rzeszów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
analiza wybranych przepisów prawa oświatowego,konsultacje z opiekunem stażu ,analiza Statutu szkoły ,WSO,Planu wychowawczego,prowadzenie dokumentacji wymaganej w czasie stażu,obserwacje zajęć dydaktycznych,konsultacje i omawianie obserwowanych zajęć z opiekunem stażu ,konsultacje z nauczycielami na temat indywidualnych postępów w nauce i zachowaniu oraz pojawiających się trudnościach ,pomoc w wykonywaniu wszelkich zadań i poleceń w czasie lekcji,kształtowanie umiejętności i zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania ,motywowanie do aktywności ,prowadzenie treningów umiejętności samoobsługi i umiejętności społecznych, wspieranie w formie asystowania w codziennych czynnościach życiowych,kształtowanie odpowiednich postaw wobec osoby niepełnosprawnej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT UCZNIA NIEPEŁNOSPRAWNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rzeszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rzeszów

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Data zakończenia pracy: 30.06.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Osoby zarejestrowane w PUP Rzeszów z II profilem pomocywyższe magisterskie w z przygotowaniem pedagogicznym

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Partyzantów 1A, 35-242 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV kontakt z panią Dyrektor Szkoły -Mariola Tymczyszyntel. (17) 7482530

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: m. Rzeszów

Gmina pracodawcy: Rzeszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Rzeszów

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 1A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MURARZ-SZPACHLARZ - do 2 500 PLN

murowanie, szpachlowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH), MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

organizowanie pracy magazynu
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Osiek (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Ryn (warmińsko-mazurskie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 850 PLN

Wykonywanie zabiegów manicure i pedicure
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Stalowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 860 PLN

wykonywanie prac remontowo - budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Złocieniec (zachodniopomorskie)

MONTER OKIEN I DRZWI - do 2 300 PLN

montaż okien, wykonywanie obmiarów, wypełnianie dokumentów z obmiarów i montaży;
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zgorzelec (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta, kasy fiskalnej, metkowanie towaru, pisanie zamówień, sprzątanie powierzchni sklepowej etc.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Koniecpol (śląskie)

MALARZ (STAŻ) - 997,4 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK STOLARZA MEBLOWEGO - 997,4 PLN

NAUKA: MONTAŻU MEBLI, CIĘCIA IFORMATOWANIA PŁYT MEBLOWYCH, OKLEJANIA FORMATEK MEBLOWYCH, BSŁUGI WIERTARKI I FREZARKI RĘCZNEJ
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Lisiec Wielki (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 1 100 PLN

Przygotowywanie dań tradycyjnej kuchni orientalnej- samosy, kulfi, biryani itp. Przygotowywanie sosów, napojów.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Ciechanów (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ STAZ EFS-POWER - 997,4 PLN

murowanie, tynkowanie, szpachlowanie, malowanie
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Żagań (lubuskie)

STAŻ - KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Kalisz (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno-biurowy
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Poznań (wielkopolskie)

obsługa klientów, utrzymanie porządku w miejscu pracy, przyjmowanie towaru, wykładanie towaru, sporządzanie raportów, obsługa kasy fiskalnej i terminala
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Przybyszewo (wielkopolskie)

PRACA PRZY MASZYNACH PRZĘDZALNICZYCH - od 1 850 PLN

praca przy maszynach przędzalniczych
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Okonek (wielkopolskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 2 000 PLN

Obsługa kadrowa pracowników
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Zastawie (mazowieckie)

PRACOWNIK II STOPNIA WYKONUJĄCY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 1 850 PLN

obsługa administracyjno-techniczna, obsługa sekretariatu radców prawnych
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Cieszyn (śląskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

h
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Trutowo (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR KRAJARKI GILZ - od 2 000 PLN

Branża papiernicza, obsługa maszyny, cięcie i pakowanie gilz papaierowych.
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Łódź (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków, dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy, rejestrowanie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Sędziszów (świętokrzyskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Poznań (wielkopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - 997,4 PLN

sumienne wykonywanie zadań produkcyjnych na stanowisku, przestrzeganie procedur, instrukcji, obiegu dokumentacji, produkcja wyrobów zgodnie z wymaganiami, racjonalne gospodarowanie środkami do produkcji, podejmowanie działań zmniejszających straty, utrzymanie w czystości stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Rajsko (małopolskie)

CIEŚLA - ZBROJARZ - od 15 PLN

Układanie szalunków, zbrojenia, praca na terenie Krakowa i okolice
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Kraków (małopolskie)

MONTER WYROBÓW Z DREWNA - od 2 035 PLN

montaz tarasów i podług
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Pabianice (łódzkie)