Praca ASYSTENT PROJEKTANTA- KOSZTORYSANT ROBÓT ELEKTRYCZNYCH Gniezno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: W/G ZAKRESU CZYNOŚCI

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT PROJEKTANTA- KOSZTORYSANT ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gniezno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gnieźnieński

Zawód: kosztorysant budowlany

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Sobieskiego 20, 62-200 Gniezno, powiat: gnieźnieński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: SKIEROWANIE

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: gnieźnieński

Gmina pracodawcy: Gniezno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gniezno

Ulica pracodawcy: Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 20

Profil działalności pracodawcy: PROJEKTOWANIE W BRANŻY ELEKTRYCZNEJ

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kosztorysant budowlany

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż posiłów w bistro, sprzedaż artykułów spożywczych, przyjmowanie zamówień, obsługa przyjęć okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Miasteczko Śląskie (śląskie)

INŻYNIER ELEKTRYK - 997,4 PLN

Inżynier elektryk
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Częstochowa (śląskie)

PRACZKA - do 2 000 PLN

Zapoznanie z ogólnymi zasadami sanitarno-epidemiologicznymi obowiązującymi w pralni szpitalnej. Zapoznanie z obsługą pralni, maglownic i innych użądzeń znajdujących się w pralni. Transport bielizny do/i z pralni. Pomoc przy rozwożeniu czystej blielizny na oddziały i do sterylizacji. Wykonanie innych czynności pomcniczych na rzecz pralni.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Włodawa (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWY, ELEKTRYK, HYDRAULIK - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac budowlanych, remontowych na terenie Niemiec (Dortmund, Berlin) . Pracodawca gwarantuje zakwaterowanie i wyżywienie. Wynagrodzenie wyplacane jest za przepracowany okres jednego miesiąca, w skład którego wchodzi podstawa+dieta+nadgodziny. Pracownicy przebywają na terenie DE 3 tygodnie poczym wracaja do PL na tygodniowy odpoczynek.
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

1. Przyjmowanie sprzętu do naprawy.2. Sprzedaż.3. Obsługa komputera.4. Obsługa programu OFFICE,SUBIEKT.5. Wyceny sprzętu.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Łęczyca (łódzkie)

SPRZEDAWCA/PRACOWNIK W STACJI PALIW - od 2 200 PLN

według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Zabierzów (małopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

prowadzenie pojazdów w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Łuków (lubelskie)

TAPICER - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Nowa Wieś (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

staż w urzędzie gminy
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Goleszów (śląskie)

Obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej, ekspozycja towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Chojna (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW - 997,4 PLN

Obsługa klientów stacji paliw.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Rawa Mazowiecka (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsługa klienta, sprzedaż odzieży używanej
kontakt przez PUP - 2015-11-25 - Sztum (pomorskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Barwice (zachodniopomorskie)

PROJEKTANT VIDEO REKLAMY I TELEDYSKÓW - od 4 500 PLN

Projektowanie reklam wideo i teledysków ukierunkowanych na rynek wschodni. Tworzenie krótkich filmików animowanych dla reklamy online firmy tworzenie jednostkowych witryn internetowych opracowanie i wdrażanie kampanii reklamowych online, organizacja planu zajęciowego teledysków
kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA /SKLEP RYBNY/ - od 1 850 PLN

praca w skelpie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Kraków (małopolskie)

KSIĘGOWA/WY - do 1 850 PLN

dekretowanie i księgowanie zagranicznych faktur, rozliczanie importu usług, rozliczanie MOSS, weryfikowanie bilansu rachunków rozliczeniowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Gdańsk (pomorskie)

MONTER OPAKOWAŃ DO KOSMETYKÓW - od 1 850 PLN

montarz opakowań do kosmetyków
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Sośninka (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. HACCP - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Proniewicze (podlaskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Szczecin (zachodniopomorskie)

INTERNATIONAL SALES MANAGER 26 - od 3 000 PLN

pozyskiwanie klientów, podtrzymywanie relacji z klientem zagranicznym, przygotowanie ofert handlowych
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Żyrardów (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI OGRODNICZEJ/STAŻ - 997,4 PLN

Wykonywanie prostych prac pielęgnacyjnych, plewienie. Zbiór jabłek, grusz, wiśni. Proste prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Józefów nad Wisłą (lubelskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PROTETYK SŁUCHU - od 1 900 PLN

obsługa osób niedosłyszących, uzupełnianie kalendarza wizyt, pomoc w doborze oraz sprzedaż aparatów słuchowych , dbanie o wizerunek firmy
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Wałcz (zachodniopomorskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Zawiercie (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA 1/2 ETATU (ZŁOTY STOK) - od 925 PLN

SPRZĄTANIE PRACA: ZŁOTY STOK
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Złoty Stok (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, przyjęcie towaru, wycena towaru, układanie i ekspozycja towaru
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Piaski (świętokrzyskie)

OPERATOR KOPARKI KAT. I, ŁYŻKA POWYŻEJ 3M/3 - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: operator koparki, oraz umiejętność obsługi urządzeń do wykonywania przecisków pod drogami i przeszkodami, WYMAGANIA: wukształcenie zawodowe, uprawnienia operatora koparki kat. I, łyżka powyżej 3 m/3, prawo jazdy kat. B, znajomość języka ukraińskiego - poziom komunikatywny
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Koszwice (śląskie)

BIOMASAŻYSTA - od 2 800 PLN

wykonywanie masaży slużących do poprawy kondycji fizycznej
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Wysoka Wieś (warmińsko-mazurskie)