Praca ASYSTENT/SPECJALISTA DS. ANALIZ Iława Animex Foods Spółka z o.o. Sp. k.

Aleja Jana Pawła II 8, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
Przygotowywanie analiz finansowych dotyczącychróżnych przekrojów działalności firmy,Okresowe raportowanie wyników firmy zgodnie zwewnętrznymi standardami,Przygotowywanie prognoz produkcyjnych oraz okołoprodukcyjnych,Planowanie i kontrola realizacji budżetu,Współudział w realizacji projektów wewnętrznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 2 300 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1.850 zł brutto -2.300 zł brutto

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT/SPECJALISTA DS. ANALIZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Iława

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: iławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Iława

Zawód: pozostali analitycy finansowi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 2 300 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - biegły, w piśmie - biegły

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe: ekonomia/rachunkowość/zarządzanie/administracja. Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: ilawa.rekrutacja (at) animex.pl (CV)

Nazwa pracodawcy: Animex Foods Spółka z o.o. Sp. k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: iławski

Gmina pracodawcy: Iława

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Iława

Adres strony pracodawcy: www.animex.pl

Ulica pracodawcy: Aleja Jana Pawła II

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: ma profil na stronie

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Iławie

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali analitycy finansowi