Praca ASYSTENT PROJEKTANTA/SIECI WODNO-KANALIZACYJNE/ Będzin Hebrajska Bożena ALFA

Miejsce pracy:
42-500 Będzin, powiat: będziński, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
projektowanie sieci wewnętrznych i zewnętrznych wodno-kanalizacyjnych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA/SIECI WODNO-KANALIZACYJNE/

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Będzin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: będziński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Będzin

Zawód: technik inżynierii środowiska i melioracji*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: programowanie komputerowe Autocad

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: doświadczenie mile widziane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
CV proszę przesyłać na adres e-mail bozena.habrajska (at) op.pl

Nazwa pracodawcy: Hebrajska Bożena ALFA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: będziński

Gmina pracodawcy: Będzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Będzin

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Zawód wykonywany przez pracownika: technik inżynierii środowiska i melioracji*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.05.2016