Praca ASYSTENT PROJEKTANTA - PRACOWNIK BIUROWY Zamość PRO-TECH TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.

Stanowisko: ASYSTENT PROJEKTANTA - PRACOWNIK BIUROWY

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: Projektowanie sieci i instalacji gazowych, ciepłowniczych i wentylacyjnych. Zajmowanie się salonem firmowym, obsługa interesantów, wystawianie faktur, przyjmowanie i wysyłka korespondencji.

Data publikacji: 2016-06-10

Lokalizacja: Zamość (lubelskie)

Pracodawca: PRO-TECH TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.

Karola Namysłowskiego 2, 22-400 Zamość, powiat: m. Zamość, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
Projektowanie sieci i instalacji gazowych, ciepłowniczych i wentylacyjnych. Zajmowanie się salonem firmowym, obsługa interesantów, wystawianie faktur, przyjmowanie i wysyłka korespondencji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA - PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zamość

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zamość

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Zamość

Zawód: projektant wzornictwa przemysłowego

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność obsługi Auto Cad

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: program do kosztorysowania normaPRO

Nazwa pracodawcy: PRO-TECH TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Zamość

Gmina pracodawcy: Zamość

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Karola Namysłowskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu

Zawód wykonywany przez pracownika: projektant wzornictwa przemysłowego