Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Wg harmonogramu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie wyższe: architektura i urbanistyka, znajomość programu AutoCad, Photoshop, Cinema 4D, Arcadia Termo, umiejętność wykonywania świadectw energetycznych

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Zasadne (małopolskie)

prace budowlane, murowanie, tynkowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Krzeczanowo (mazowieckie)

STARSZY ANALITYK SYSTEMÓW - 9 000 - 15 000 PLN

- interpretuje i analizuje wymagania biznesowe i systemowe dla programistów - dostarcza wiedzy zespołowi przez asystowanie, konsultowanie, szkolenie- udział w Acceptance Testing, aby zapewnić spełnienie wymagań systemowych przez rozwiązania techniczne- buduje relacje z klientami Spółki
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zabierzów (małopolskie)

ASYSTENT - TŁUMACZ - do 1 800 PLN

Wypełnianie dokumentów pracowników w obcych językach, praca przy komputerze, obsługa internetu na stronach polskich i zagranicznych. Miejsce wykonywania pracy: Polska i Ukraina, umowa zlecenia, 168 h/mies.
kontakt przez PUP - 2015-11-23 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

praca biurowa z przygotowaniem do zawodu (praca z klientem)
JAROSŁAW GROCHOLA AGENCJA "ALFA" - 2016-01-21 - Kraków (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 2 615 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Ząbki (mazowieckie)

Software Test Engineer -

We are looking for passionate engineers who are interested in developing their skills related to call processing and interconnectivity within an international team of experts.The scope of work includes testing of various telephony interconnect functionalities and designing test procedures based on requirements and implementation of automated tests using a scripting language.The successful candidate will be respon
Motorola Solutions Systems Polska - 2016-10-20 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY ZAJMUJĄCY SIĘ MALOWANIEM POMIESZCZEŃ BIUROWYCH I MIESZKALNYCH - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac malarskich w pomieszczeniach budynków mieszkalnych, biurowych i magazynowych a także w budynkach prodkcyjnych (hale fabryczne, magazyny). Malowanie elewacji budynków, konstrukcji budowlanych, elementóe metalowych i drewnianych związanych z budynkamia (balustrady schodowe, balkonowe, ościeżnice, stolarka okienna i drzwiopwa, elementy małej archytektury.
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Olkusz (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

naprawa dróg gminnych, prace porządkowe w pasach drogowych, remont chodnika, wykaszanie terenów zielonych, malowanie przystanków autobusowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kraszewice (wielkopolskie)

PIONKI- POMOC STALARZA MEBLOWEGO-DOP. - od 1 850 PLN

montaż elementów meblowych:zawiasów,uchwytów ,przygotowywanie pakowanie mebli dla klienta.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Pionki (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 750 PLN

przygotowywanie, zabezpieczanie, pakowanie i wysyłka paczek do klienta
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Olesno (małopolskie)

Sprzedawca (zamówienia internetowe) -

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje,
LeasingTeam Group praca tymczasowa - 2016-10-06 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - 997,4 PLN

Pomocnik piekarza
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

PEDAGOG ANIMACJI KULTURALNEJ - 1 850 - 1 900 PLN

Zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK EKONOMISTA - 997,4 PLN

zgodnie z zawodem
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Świętajno (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

- zapoznanie się z pracą w biurze rachunkowym- ustawy dotyczące podatku dochodowego i podatku VAT oraz z rozporządzeniem dotyczącym prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów,- opanowanie programu do prowadzenia Książki Przychodów i Rozchodów oraz programu Płatnik dotyczącego ZUS.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Niepołomice (małopolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-10 - Nasielsk (mazowieckie)

Kierownik Restauracji -

Oferujemy: Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Dynamiczny rozwój w międzynarodowym środowisku Możliwość uczestniczenia w budowaniu i rozwoju firmy od początków jej działalności w Polsce Dla najbardziej ambitnych duże możliwości rozwoju , Aktualnie BURGER KING Poland S.A. buduje swoje struktury w Polsce. To świetna wiadomość dla wszystkich osób, któr
BURGER KING Poland S.A. - 2016-08-13 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - 997,4 PLN

1. Termomodernizacja budynków: docieplenia, malowanie elewacji.2. Montaż konstrukcji dachowych.3. Układanie kostki brukowej.4. Wykańczanie wewnątrz budynku: gładzie, malowanie, tapetowanie.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Łęczyca (łódzkie)

PRACOWNIK PRZETWÓRSTWA RYBNEGO - do 1 850 PLN

wg zakresu
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Doble (zachodniopomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątanie zakładu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Kobylniki (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

Pomoc w wykonywaniu prac biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Stary Dzików (podkarpackie)

prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wieluń (łódzkie)

SORTOWACZ ODPADÓW - od 1 900 PLN

sortowanie odpadów na linii sortowniczej odpadów zmieszanych z podziałem na frakcje nadające się do powtórnego wykorzystania, m.in. szkło, papier, tworzywa sztuczne, itp.; sortowanie surowców wtórnych na linii surowców wtórnych, obsługa urządzeń stosowanych do sortowania odpadów komunalnych zmieszanych.
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Lubań (dolnośląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed