Praca ASYSTENT PRAWNY Wolsztyn KANCELARIA NOTARIALNA BARTOSZ BERLIŃSKI Wolsztyn

5 STYCZNIA 44, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
obsługa administracyjno - biurowa kancelarii, mile widziane prawo jazdy kat. B

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wolsztyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wolsztyn

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: PRAWO JAZDY kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: KANCELARIA NOTARIALNA BARTOSZ BERLIŃSKI Wolsztyn

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

5 Stycznia 5a, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wolsztyński

Gmina pracodawcy: Wolsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wolsztyn

Ulica pracodawcy: 5 Stycznia

Numer budynku pracodawcy: 5a

Nazwisko osoby zgłaszającej: Bartosz Berliński

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Podobne oferty pracy

PAKOWACZ - MONTER - od 2 000 PLN

skręcanie elementów metalowych, pakowanie w kartony
ZAKŁAD PRODUKCJI MATERIAŁOW INSTALACYJNYCH "GORGIEL" JAN GORGIEL Wolsztyn - 2017-03-03 - Karpicko (wielkopolskie)

SPEDYTOR - od 5 000 PLN

organizowanie transportów ,pozyskiwanie nowych kontrahentów
WolspedTrans S.C. MACIEJ BRZOZA, KAROL FRIBEL - 2016-06-06 - Wolsztyn (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

wymagane uprawnienia na wózek widłowy
DĘBOWA POLSKA SPÓŁKA JAWNA JERZY MARKIEWICZ Siedlec - 2017-01-11 - Wojciechowo (wielkopolskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 2 000 PLN

sporządzanie i opiniowanie kontraktów, analiza prawna, udział w negocjacjach, przygotowywanie pism i korespondencji prawnej, obsługa prawna sprzedaży konsumenckiej
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Mirowszczyzna (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż części do ciągników, znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość branży
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TERESA CZERNIAK - 2016-01-11 - Siedlec (wielkopolskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

bieżąca obsługa klienta hurtowego i detalicznego
BLACH - DEK 2 JANINA PISKORZ - 2016-01-18 - Wolsztyn (wielkopolskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 850 PLN

Bieżąca obsługa kancelarii, sporządzanie pism procesowych, kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Konin (wielkopolskie)

możliwość zrobienia uprawnień na wózek widłowy
PLAST - SYSTEM Sp. z o.o. Sp. komandytowa - 2016-07-27 - Wolsztyn (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ I KURSÓW - od 2 000 PLN

pozyskiwanie klientów w zakresie szkoleń i kursów
MARTINUS Marcin Kosicki Wolsztyn - 2016-01-07 - Wolsztyn (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 10 PLN

doświadczenie zawodowe mile widziane
POWOZOWNIA KRZYSZTOF SROCZYŃSKI Wolsztyn - 2017-01-11 - Wolsztyn (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT. C+E - od 8 000 PLN

transport międzynarodowy, pracodawca wymaga 5 lat doświadczenia zawodowego
FLOREK GROUP SP. Z O.O. - 2016-11-18 - Wolsztyn (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT B - od 2 500 PLN

Praca na terenie powiatu.Rozwożenie części po warsztatach
AUTO - CZĘŚCI PIOTR GRELAK - 2016-03-29 - Siedlec (wielkopolskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 2 000 PLN

ubój, rozbiór i pakowanie drobiu
MERDA - ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA I UBOJU ZWIERZĄT Sp. z o.o. - 2016-05-12 - Kębłowo (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa lottomatu, obsługa kasy fiskalnej, sporzadzanie zamówień
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Wolsztyn (wielkopolskie)

KOORDYNATOR DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 400 PLN

utrzymanie relacji z kluczowymi klientami i negocjowanie cen, do podstawy wynagrodzenia doliczana jest premia
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MLEKA MLECZ Sp. z o.o. - 2016-10-25 - Wolsztyn (wielkopolskie)

DEKARZ - od 1 850 PLN

stanowisko pracy dla bezrobotnego do 30 lat, może być do przyuczenia
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Solec (wielkopolskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 1 750 PLN

przygotowywanie pism, obsługa klientów kancelarii
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Kraśnik (lubelskie)

KIEROWCA KAT C+E - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Gościeszyn (wielkopolskie)

KIEROWCA KAT B, WYDAWCA TOWARU - od 2 500 PLN

Dokumenty składać tylko drogą e-mail ! keram (at) op.pl lub telefonicznie 683848164
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE MHL MAREK LEWANDOWSKI - 2015-11-26 - Siedlec (wielkopolskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 3 486 PLN

sporządzanie wezwań do zapłaty, pozwów, pism procesowych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Warszawa (mazowieckie)

DEKARZ - POMOCNIK DEKARZA - od 2 000 PLN

prace dekarskie, ogólnobudowlane,możliwość przyuczenia
WOJ - DACH PAWEŁ WOJCIECHOWSKI - 2017-03-07 - Przemęt (wielkopolskie)

SPRZĄTACZ POJAZDÓW - od 1 850 PLN

sprzatanie , pracie tapicerek samochodowych
AUTOSTĘPCZAK PIOTR STĘPCZAK Siedlec - 2016-04-19 - Siedlec (wielkopolskie)

RWACZ PIECZAREK - od 1 850 PLN

zrywanie grzybów
UPRAWA GRZYBÓW TADEUSZ TOMIAK , KĘBŁOWO - 2016-04-08 - Kębłowo (wielkopolskie)

Sporządzanie wezwań do zapłaty, sporządzanie pozwów, obsługa sekretariatu kancelarii
Kancelaria Radcy Prawnego KALLEX Mateusz Kall - 2016-09-07 - Opole (opolskie)

obsługa kasy fiskalnejobsługa czytnika kart kredytowychi płatniczychprzyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Wolsztyn (wielkopolskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 5 000 PLN

naprawa i diagnostyka samochodów ciężarowych, pracodawca wymaga min. 2 - letniego doświadczenia zawodowego
FLOREK GROUP SP. Z O.O. - 2016-09-20 - Wolsztyn (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość