Praca ASYSTENT PRAWNY + ST PO WER Łódź kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT PRAWNY + ST PO WER

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: -zapozoanie sie z procedurami i regulaminem obowiązującym w kancelarii,- zapozanie sie z działaniami progr. prawniczych,- nauka przygotowania opinii prawnych, sporządzanie pozwów wraz z załącznikami,- pisanie projektów pism procesowych,- spotkania z klientami w kancelarii.

Data publikacji: 2016-01-25

Lokalizacja: Łódź (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
-zapozoanie sie z procedurami i regulaminem obowiązującym w kancelarii,- zapozanie sie z działaniami progr. prawniczych,- nauka przygotowania opinii prawnych, sporządzanie pozwów wraz z załącznikami,- pisanie projektów pism procesowych,- spotkania z klientami w kancelarii.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY + ST PO WER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), prawnicze

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MURARZE I POKREWNI - od 1 850 PLN

- przygotowanie miejsca na położenie materiałów budowlanych; - ustawianie rusztowań i pomostów; - ustawienie oprzyrządowania do murowania; - przygotowanie właściwej zaprawy murarskiej; - obsługa mieszarek, betoniarek; - układanie na zaprawie kamieni, cegieł, elementów prefabrykatów i wiązanie ich ze sobą według wskazań projektu technicznego od fundamentów, ścian pełnych, ścian z otworami okiennymi, drzwiowymi
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Września (wielkopolskie)

ASYSTENT PRAWNY - BON ZATR. - od 2 060 PLN

obsługa kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 2 917,14 PLN

obszar sprzedajacy, produkcji, prace magazynowe, sala restauracyjna, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Malbork (pomorskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI SZKLARNIOWEJ 1 - do 1 850 PLN

Oferta dla osób spełniających warunki Regulaminu Refundacji Wyposażenia/Doposażenia,ścieżka dostępu: http://www.pup.gliwice.pl/firma/oferty_pracy_subs_wyposazenie.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy, po 30 r.ż.Wykształcenie: podstawowe lub zawodowe; doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane; zakres obowiązków: prace porządkowe, pielęgnacja roślin, zbiór pomidora; jedna zmiana; miejsce pracy: Paczyna
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Paczyna (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta w zakresie sprzedaży odzieży. Przyjmowanie towaru i jego ewidencja w systemie
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

GLAZURNIK - od 1 900 PLN

Odczytywanie projektów budowlanych lub roboczych rysunków, ustalenie zakresu i rodzaju prac, ustalenie potrzebnych materiałów (ich rodzaju, ilości), narzędzi, maszyn itp.przygotowanie powierzchni (skuwanie, wyrównanie nierówności, stawianie ścianek z cegieł lub kartongipsu), układanie płytek na wybranej powierzchni (ścianie, filarze, podłodze itp.), układanie płytek wg podanego wzoru (ozdobnych, artystycznych)Z przyczyn uzasadnionych rodzajem wykonywanej przez Pracownika pracy, Pracodawca może polecić mu świadczenie pracy poza miejscem określonym powyżej. Delegacja do Belgii.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

MALARZ BUDOWLANY - PRUSZKÓW - od 1 200 PLN

znajomość metod i techniki malowania, umiejętność obsługi ręczych i mechanicznych urządzeń, przygotowywanie podłoża pod malowanie, przygotowywanie gruntów i farb, malowanie ścian, sufitów, elementów ozdobnych i napisów, itp. praca 6 dni w tygodniu w godz. 7-18
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Pruszków (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

-wykonywanie prac murarskich-wykonywanie prac przy rozbiórkach
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Występ (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsluga klienta, sprzatanie i dbanie o wygląd sklepu, metkowanie towaru,zamawianie towaru, wystawianie faktur, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Oleśnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY/STAŻ - 997,4 PLN

sortowanie i pakowanie owoców
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Opole Lubelskie (lubelskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - od 2 000 PLN

Przyjmowanie dostaw i rozkładanie na półki. Ścisła współpraca z serwisem w zakresie doboru i zamawiania cześci, dbałość o powierzony towar i mienie firmy. Prace magazynowe. Konieczna znajomość budowy pojazdów samochodowych
AUTO BRZEZIŃSKA SP. Z O.O. - 2017-01-24 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - do 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Baranowo (mazowieckie)

ELEKTRYK BUDOWLANY - 997,4 PLN

według zawodu
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK DO ZGRZEWANIA PLANDEK - od 2 500 PLN

Mierzenie, docinanie materiału, łączenie materiału przez zgrzewanie.
"LAMINEX PLUS" Zakład Produkcyjno handlowy Jan Wroniecki - 2016-09-28 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 2 200 PLN

Praca w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Chorzów (śląskie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Tyniowice (podkarpackie)

GRABARZ - 997,4 PLN

kopanie grobów, utrzymanie właściwego wyglądu otoczenia wokół nowej mogiły, utrzymanie porządku na cmentarzu i parkingu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Góra (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

wykształcenie zawodowe gastronomiczne, książeczka sanepidowska,osoba zarejestrowana w PUP, profil II, przygotowywanie potraw w ramach działalności kateringowej firmy
kontakt przez PUP - 2017-07-12 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPAWACZ - od 2 500 PLN

spawanbie konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Koniecpol (śląskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-07-06 - Płońsk (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

pozyskiwanie nowych klientów i kontrahentów, negocjowanie warunków umowy, kontakt z klientem zagranicznym gł. z j.urdu
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Łódź (łódzkie)

KONSERWATOR APARATURY MEDYCZNEJ - od 2 500 PLN

konserwacja i nadzór sprzętu medycznego szpitala
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Końskie (świętokrzyskie)

MONTER SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO I LAMP ELEKTRYCZNYCH - od 2 000 PLN

montowanie elementów sprzętu oświetleniowego
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Blachownia (śląskie)

SZWACZKA RĘCZNA - 997,4 PLN

szwaczka ręczna
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

KELNER - od 1 860 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Chrzanów (małopolskie)

KELNER / POMOC - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Warszawa (mazowieckie)

DOJARZ - od 1 850 PLN

Dój krów na hali udojowej połączony z ich obsługą i pielęgnacją. Dój 2x dziennie (rano, wieczór).
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Leśmierz (łódzkie)

KSIĘGOWA - 997,4 PLN

bieżące księgowanie, kontrola dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Biała Podlaska (lubelskie)

MONTER INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH - 997,4 PLN

montaż, remonty instalacji i sieci wodnych, kanalizacji sanitarnych
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Kwidzyn (pomorskie)