Praca ASYSTENT PRAWNY Białystok kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PRAWNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Zawód: asystent prawny

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 20.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: Pogodna

Numer budynku pracodawcy: 63/1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent prawny

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik biurowy
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Łaszczów (lubelskie)

STAŻ - STATYSTYK MEDYCZNY - 997,4 PLN

sporządzanie statystyk z działalności jednostki medycznej, prowadzenie i raportowanie kart statystycznych i kartotek chorych, udostęonianie dokumentów osobom upoważnionym, , sporządzanie odpisów dokumentacji lekarskiej,
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Chorzów (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Żuromin (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

łaczenie elementów z dzianin poprzez zszywanie na maszynie
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Bukowiec (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Klęczany (małopolskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 1 850 PLN

Obsługa klienta wprowadzanie rezerwacji, meldowanie gości, korespondecja mailowa z klientem
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Kady (mazowieckie)

KOSMETYCZKA - od 1 900 PLN

manicure, hybryda, żele, zabiegi na twarz i ciało, pedicure
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Obsługa klienta, wpisywanie dokumentów, wydawanie towaru, nauka WFMag
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Błonie (mazowieckie)

PROJEKTANT - od 1 900 PLN

Projektowanie ogrodów i terenów zielonych, nadzór prac.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

obsługa biura, czynności związane z przygotowaniem i archiwizacją danych
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Zielona Góra (lubuskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Lutowiska (podkarpackie)

KUCHARZ - od 2 000 PLN

obróbka wstępna surowca, pomoc w przygotowaniu dań obiadowych, sprzątanie stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

obsługa maszyn szwalniczych do szycia pokrowcówKontakt osobisty tylko ze skierowaniem do pracy ul. Henry Forda I 8, Płońsk lub kontakt telefoniczny (798 423 409)
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Płońsk (mazowieckie)

REFERENT/STAŻYSTA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Zabrze (śląskie)

POMOC APTECZNA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 850 PLN

układanie leków
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Lubin (dolnośląskie)

KELNER - 997,4 PLN

staż FP dla osób 30-50, przygotowywanie i nakrywanie stołów na imprezy okolicznościowe, obsługa klientów, pomoc w obsłudze imprez okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 15,2 - 16,49 PLN

Obsługa magazynu, dbanie o porządek na magazynie
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Kraków (małopolskie)

STAŻ/PO WER/ - KSIĘGOWY - 997,4 PLN

rozliczanie faktur z inportu i eksportu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

ROLNIK - od 875 PLN

prace polewe, zabiegi agrotechniczne
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Olszanica (dolnośląskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

Zgodny ze stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Chojnice (pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Zduńska Wola (łódzkie)

KUCHARZ - od 925 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Zakopane (małopolskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Woźniki (łódzkie)

OPERATOR CAD/CAM - 997,4 PLN

Praca przy projektowaniu i produkcji elementów do szaf, stojaków reklamowych, produkcji mebli, które stanowią o wystroju wnętrz. Obsługa programów graficznych: m. in.: Edgecam, cdr.
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Nowy Dwór Wejherowski (pomorskie)

ASYSTENT PRAWNY- PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Asystent prawny- pracownik obsługi biurowej. Oferta stażu realizowana ze środków EFS w ramach PO WER. Wymagania: wykształcewnie wyższe prawnicze, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kultura osobista.
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - do 1 850 PLN

Prace biurowa, przygotowywanie dokumentów, kontrola dokumentów pod względem rachunkowym, księgowanie dokumentów księgowych,Sporządzanie pism i deklaracji do organów administracji podatkowej
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Wadowice (małopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed