Praca ASYSTENT OSOBY STARSZEJ Łódź STOWARZYSZENIE WSPARCIE SPOŁECZNE ,,JA-TY-MY"

Miejsce pracy:
Piotrkowska 17, 90-406 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Zakres obowiązków:
-wspieranie osób starszych w funkcjonowaniu w warunkach szpitalnych-asystowanie w codziennych czynnościachMiejsce pracy: Szpital Barlickiego, ŁÓDŹ

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: ruch ciągły

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY STARSZEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Łódź

Zawód: opiekun osoby starszej*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: brak lub niepełne podstawowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: umiejętność opieki i asystowania

Nazwa pracodawcy: STOWARZYSZENIE WSPARCIE SPOŁECZNE ,,JA-TY-MY"

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Brak danych

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Piotrkowska

Numer budynku pracodawcy: 17

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy Łódź-Wschód

Zawód wykonywany przez pracownika: opiekun osoby starszej*

Podobne oferty pracy

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Produkcja chleba arabskiego.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Łódź (łódzkie)

MENEDŻER PRODUKTU (PRODUCT MANAGER) - od 1 850 PLN

obsługa klientów w języku rosyjskim, angielskim i ukraińskim; obsługa z zakresu inwestycji korporacyjnych; tworzenie strategii wejścia na rynek nowych produktów branży B2B i B2C; tworzenie prezentacji i biznesplanów dot. konkretnych marek
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA - od 2 500 PLN

IGŁĄ I NITKĄ BEATA RÓŻAŃSKA - 2016-11-10 - Łódź (łódzkie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 3 013,5 PLN

Dla osób do 30 roku życia:Wykonywanie elementów form wtryskowych, kordynacja działań pracowników wykonujacych inne lementy, narzedzia.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Łódź (łódzkie)

PRACIOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Przyjmowanie samochodów do naprawy. Wprowadzanie samochodów i wyprowadzanie. Wycena napraw-uzgadnianie z klientami i mechanikami zakresu czynności, zamawianie części, wymiana żarówek.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Łódź (łódzkie)

PAKOWACZ - od 13,5 PLN

- pakowanie chleba i bułek- nadziewania, lukrowanie pączków- dekorowanie ciast
SJC - 2017-03-09 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK INFORMATYK + ST PO WER - 997,4 PLN

- obsł. urządzeń biurowych,- obsł. bazy danych zawodników, tenerów, sędziów,- obsł. interesantów.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK ARCHIWISTA + ST FP - 997,4 PLN

- pomoc przy archiwizacji dokumentów,- porządkowanie wewnętrzne archiwów,- stosowanie programów komputerowych wspomagające wykonywanie zadań,- sporządzanie kopii dokumentów.
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sklep mięsny
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO GRZEGORZ NOWAKOWSKI - 2016-10-07 - Łódź (łódzkie)

HYDRAULIK - od 3 521 PLN

wykonywanie bieżących prac napraw i konserwacji hydraulicznych
HR GLOBAL GROUP SP. Z O. O. - 2016-04-25 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER-OPERATOR WÓZKA - od 1 850 PLN

Prace magazynowe, rozładunek i załadunek towarów, preparacja produktów na palety, obsługa wózków widłowych oraz skanera, preparacja towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Łódź (łódzkie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 1 000 PLN

Znajomość receptur i przypraw typowych dla kuchni indyjskiej.PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW, OBSŁUGA KLIENTÓW
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Łódź (łódzkie)

KSIĘGOWA - od 2 500 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem. Wymagana znajomość pełnej rachunkowości oraz programu Symfonia.
Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi - 2016-07-18 - Łódź (łódzkie)

TOKARZ KONWENCJONALNY - 2 500 - 3 000 PLN

Operator tokarki uniwersalnej. Możliwość przyuczenia. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
Zakłady Mechaniczne DANMAR - 2016-03-31 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia.Sprzedaż artykułów odziezowych, obuwia. Praca w godz. 09:00-17;00 i 13:00-21:00.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Łódź (łódzkie)

POMOC ARCHIWISTY - od 1 850 PLN

Porządkowanie dokumentacji, archiwizowanie i kompletowanie dokumentów dot. transportu na terytorium Ukrainy, archiwizowanie dokumentów w języku ukraińskim. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA W DZIALE FINANSOWO- KSIĘGOWYM - od 4 400 PLN

Sporządzanie deklaracji podatkowych, przygotowywanie danych do sprawozdań finansowych. Obsługa rachunków klientówukraińskojęzycznych (kontakt telefoniczny, mailowy). Przygotowywania faktur dla klientów.
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Łódź (łódzkie)

SPRZĄTACZKA (OS. NIEPEŁNOSPRAWNE) - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych. Zgłoszenia kandydatów- osobiste.
MEGA EXPORT - IMPORT PPHU ZPCH - 2016-03-17 - Łódź (łódzkie)

AUTOMATYK - od 4 000 PLN

Obowiązki:- Projektowanie instalacji elektrycznych i układów sterowania w maszynach- Tworzenie programów na sterowniki PLC i panele HMIWymagania:- Umiejętność programowania sterowników PLC i paneli HMI- Umiejętność projektowania instalacji elektrycznych w maszynach zgodnie z obowiązującymi normami- Umiejętność parametryzowania napędów falownikowych i serwo- Uprawnienia SEP do 1kV
MultiMasz Szlifierki spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-10-19 - Łódź (łódzkie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

- kompletacja zamówień- obsługa wózka widłowego/ jeżeli są uprawnienia/
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Łódź (łódzkie)

DZIEWIARZ-PRZYUCZENIE DO ZAWODU - od 1 850 PLN

Branża tekstylna. produkcja rajstop .
EGEO POLSKA Marlena Kostrzewska - 2016-02-11 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT DS. AKREDYTYWY - od 3 400 PLN

Obsługa dokumentów związanych z akredytywą, wprowadzanie danych, tworzenie dokumentacji, weryfikacja realizacji czynności pod względem zgodności z wytycznymi, prowadzenie korespondencji z bankami i instytucjami pośredniczącymi, ocena procesów pod kątem ryzyka. Zgłoszenia telefoniczne do pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK SZKLARNIOWY - od 2 000 PLN

Pomoc przy uprawie roslin ozdobnych, głównie muchlenbeckia, przeprowadzanie prac pielęgnacyjnych roślin, zrywanie, zbieranie, sortowanie roślin.Umowa zlecenia na okres 3 lat.
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK KUMECHENNY ST(POWER) - 997,4 PLN

przechowywanie surowców, półproduktów i wyrobów, utrzy\manie czystości, obróbka art. spoż., pomoc przy przygotowaniu dań
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA ROZWOŻĄCY - od 2 700 PLN

Hurtownia wyrobów tytoniowych - Oddział Łódź. Załadunek samochodu, dostawa towaru do klientów, pobieranie płatności za towar.
PHU MONA Hurtownia Papierosów - 2016-05-13 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 125 PLN

obsługa maszyn i narzędzi produkcyjnych, wizualna kontrola jakości, pakowanie uszczelek.Pracodawca zaprasza na spotkanie informacyjne w Młodzieżowym Centrum Kariery w Łasku, ul. 9 Maja 33B w dniu 14.09.2016 o godz. 12.00
Adecco Poland sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej Warszawa - 2016-09-12 - Łódź (łódzkie)

INŻYNIER DS. OPROGRAMOWANIA - od 10 670 PLN

Obowiązki związane z developmentem aplikacji będącej kalkulatorem i konfiguratorem do transformatorów.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Łódź (łódzkie)

TECHNIK JAKOSCI - od 4 500 PLN

szkolenie pracowników pod kątem jakosci produktu, przeprowadzanie kontroli pomaiarowej, monitorowanie pomiarów, przeprowadzanie działań korygująco - zapobiegawczych, kontakt z klientem niemiecko i angielskojęzycznym

KSIĘGOWY - od 2 800 PLN

Fakturowanie księgowanie dokumetnów na rachunkach klientów bezpośredni kontakt z klientem arabskojęzycznym
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Łódź (łódzkie)