Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ Wielgie kontakt przez PUP

Wielgie, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stazu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wielgie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: golubsko-dobrzyński

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierownaie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

- obsługa urządzeń biurowych,- pomoc przy oprowadeniu rejestrów
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Piła (wielkopolskie)

OPERATOR LASERA - od 2 000 PLN

Praca polega na kompuetrowym sterowaniu procesu obróbki metalu.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Żary (lubuskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI DRUTÓW I PRĘTÓW - od 2 000 PLN

Obsługa maszyny do produkcji sprężyn
kontakt przez PUP - 2015-08-27 - Kudowa-Zdrój (dolnośląskie)

POKOJOWA - do 1 750 PLN

Pokojowa
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

PROGRAM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Dębica (podkarpackie)

HANDLOWIEC - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych zgodnie z pełnomocnictwami
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ROBOTNIK BUDOWLANY (DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY) - od 1 850 PLN

wykonywanie robót budowlanych i remontowych
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Dominikowice (małopolskie)

ELEKTRYK/ELEKTROMECHANIK - od 2 000 PLN

wykonywanie napraw bieżących, dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń, wykonywanie działań prewencyjnych na maszynach, uzupełnianie rejestrów usterek i interwencji
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Ciechanów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klientów sklepu, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, wykładanie asortymentu na półki i ich aranżacja, dbanie o ogólną estetykę pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Zduńska Wola (łódzkie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI SIATKI Z DRUTU PLECIONEGO - do 1 850 PLN

zgodnei ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Podchybie (małopolskie)

SEKRETARKA (STAŻ) - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, bsługa urządzeń biurowych, prowadzenie listy adresowej klientów salonu, przygotowywanie poczty do wysyłki, odbieranie poczty, obsługa klienta w sekretariacie
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Lubin (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - do 2 200 PLN

Sprzątanie biur i magazynów (sprzątanie pomieszczeń, toalet, korytarzy).
kontakt przez PUP - 2017-03-23 - Gdańsk (pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Ciepielów (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE MIĘSNYM - 925 - 1 850 PLN

sprzedaż produktów mięsnych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Świętochłowice (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 400 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DS.MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

Planowanie i kordynowanie sprzedaży,zamawianie towaru,rozpatrywanie reklamacji.
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Lublin (lubelskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

-dbanie o prawidłowy rozwój i bezpieczeństwo dziecka,-kształtowanie samodzielności i aktywności dziecka,-uspokajanie podstawowych potrzeb biologicznych i psychospołecznych,-prowadzenie z dziećmi zabaw ogólnorozwojowych,-pomoc w czynnościach samoobsługowych,-organizowanie zajęć lekcyjnych,-przygotowywanie posiłków wraz z dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Pawlikowice (małopolskie)

SERWISANT SPRZĘTU FOTO-AUDIO-VIDEO - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu:http://www.pup.gliwice.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/staze.htmlWykształcenie min. zawodowe; podstawy mechaniki, elektromechaniki; zakres obowiązków: naprawa sprzętu foto-audio-video, naprawa kamer, sprzętu do monitoringu; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Gliwice (śląskie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY - do 2 000 PLN

Sprzątanie, wyprowadzanie zwierząt, wyrzucanie obornika. Wykształcenie zas. zawodowe. Praca od 7-15
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Mysłowice (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY - 2 200 - 3 000 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej - asystent Kierownika budowy.Praca w Nowym Sączu (budowa budynku Sądu Rejonowego przy ul. Grunwaldzkiej)Wymagane wykształcenie min. średnie, j.angielski komunikatywny, doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej min. 1 rok.Zakres zadań: prowadzenie sekretariatu budowy, obsługa urządzeń biurowych, logistyka spotkań,obsługa klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych, koordynacja zamówień wewnętrznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Obsługa klienta; obsługa kasy fiskalnej; zamawianie towaru; przyjmowanie towaru zgodnie z fakturą; naliczanie marży na towar i metkowanie go; wykładanie na półki asortymentu; utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Małki (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie korespondencji, obsługa komputera, faxu, kserokopiarki, archiwizacja dokumentacji jednostki, prowadzenie druków ścisłego zarachowania, nadzór nad przepływem dokumentów i ich terminowością, prowadzenie rejestru umów i zarządzeń Dyrektora, prace z zakresu księgowości
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Nidzica (warmińsko-mazurskie)

FAKTURZYSTKA - 997,4 PLN

sporządzanie podstawowej dokumentacji finansowo-księgowej; fakturowanie; monitorowanie płatności; telefoniczna obsługa klienta; obsługa urządzeń biurowych, kompletowanie oraz rejestrowanie pism i korespondencji
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK PLACOWY - 997,4 PLN

prace porządkowe na terenie firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO-PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

kierowanie samochodem ciężarowym, koszenie trawy kosiarką rotacyjna, załadunek i rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Dokudów Drugi (lubelskie)

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Daniłowo (mazowieckie)

SERWISANT - od 2 000 PLN

Serwis i konserwacja sprzetu komputerowego, zarzadzanie i adminsitrowanie systemami, tworzenie wirtualnych środowisk informatycznych.
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łódź (łódzkie)

DOSTAWCA PIZZY - 997,4 PLN

Rozwóz posiłków do klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Grójec (mazowieckie)