Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ* Tarnowskie Góry POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TARNOWSKICH GÓRACH

Stanowisko: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ*

Wynagrodzenie: od 30 PLN

Zakres obowiązków: wspomaganie w życiu codziennym osoby niepełnosprawnej, pomoc w dotarciu na zajecia przewidziane w projekcie

Data publikacji: 2016-03-01

Lokalizacja: Tarnowskie Góry (śląskie)

Pracodawca: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TARNOWSKICH GÓRACH

Miejsce pracy:
42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
wspomaganie w życiu codziennym osoby niepełnosprawnej, pomoc w dotarciu na zajecia przewidziane w projekcie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 30 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: stawka godzinowa 30 zł/h

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ*

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnogórski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnowskie Góry

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 30 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane 2 lata doświadczenia lub 1.5 roku w poradnictwie rodzinnym, obsługa komputera

Nazwa pracodawcy:
POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W TARNOWSKICH GÓRACH

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Sienkiewicza Henryka 16, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: tarnogórski

Gmina pracodawcy: Tarnowskie Góry

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnowskie Góry

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza Henryka

Numer budynku pracodawcy: 16

Profil działalności pracodawcy:
pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*