Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ Radwanice Zespół Szkolno-Przedszkolny

Stanowisko: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Wynagrodzenie: od 2 040 PLN

Zakres obowiązków: WSPARCIE NAUCZYCIELA ODDZIAŁU WCZESNOSZKOLNEGO ORAZ WYCHOWAWCY ŚWIETLICY W PROWADZONYCH PRZEZ NIEGO ZAJĘCIACH DYDAKTYCZNYCH, WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH

Data publikacji: 2016-08-03

Lokalizacja: Radwanice (dolnośląskie)

Pracodawca: Zespół Szkolno-Przedszkolny

Szkolna 14, 59-160 Radwanice, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
WSPARCIE NAUCZYCIELA ODDZIAŁU WCZESNOSZKOLNEGO ORAZ WYCHOWAWCY ŚWIETLICY W PROWADZONYCH PRZEZ NIEGO ZAJĘCIACH DYDAKTYCZNYCH, WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.75

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 040 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radwanice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: polkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radwanice

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 040 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WYŻSZE MGR Z PRZYGOTOWANIEM PEDAGOGICZNYM- PEDAGOGIKA SPECJALNA, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE

Nazwa pracodawcy: Zespół Szkolno-Przedszkolny

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: polkowicki

Gmina pracodawcy: Radwanice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radwanice

Ulica pracodawcy: Szkolna

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*