Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE Olkusz kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Olkusz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 07.10.2016

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy kat.B

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
znajomość obsługi komputera. Program dla osób do 30 r.ż.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Minkiewicza 2, 32-300 Olkusz, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP-brak możliwości wysyłania cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Olkusz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Olkusz

Ulica pracodawcy: Minkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy