Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE Nowa Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Nowa Wola, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
opieka i nauczanie w oddziale przedszkolnym, wspieranie nauczyciela prowadzącego zajęcia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA W SZKOLE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lubartowski

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 14.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0:
Mile widziane zdolności artystyczne: plastyczne, muzyczne.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Słowackiego 8, 21-100 Lubartów, powiat: lubartowski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: lubartowski

Gmina pracodawcy: Lubartów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lubartów

Adres strony pracodawcy: www.spnowawola.pl

Ulica pracodawcy: Słowackiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Profil działalności pracodawcy: szkoła podstawowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lubartowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 25.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy