Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Wolsztyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
czuwanie nad bezpieczeństwem dziecipomoc w czynnościach samoobsługowych dzieci

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wolsztyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wolsztyński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 15.07.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

5 Stycznia 5a, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wolsztyński

Gmina pracodawcy: Wolsztyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wolsztyn

Ulica pracodawcy: 5 Stycznia

Numer budynku pracodawcy: 5a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PS - KOSMETYCZKA - od 925 PLN

pon- pt 9.30-17.30
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Prószków (opolskie)

PRACOWNIK MAGAZYNU - do 2 000 PLN

Wykształcenie min. zawodowe; wymagane doświadczenie w pracy w firmie automotive; dobry wzrok; zdolności manualne; mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych; sprawdzanie drobnych elementów; trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Gliwice (śląskie)

316S - SORTIERKA - od 1 850 PLN

sortowanie i pakowanie wyrobów szklanych
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 1 000 PLN

Proste prace budowlane, obsługa agregatu do tynków maszynowych
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Zgierz (łódzkie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA W ŻŁOBKU (REF. KOSZTÓW WYPOSAŻ. STAN. PRACY) - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć, dokumentacji, prace porządkowe w sali
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie gminy, koszenie trawników
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Godów (śląskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - od 3 000 PLN

przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu, wyjazdy służbowe na terenie kraju oraz za granicę, zarządzanie finansami, odpowiedzialność za zarządzanie przedsiębiorstwem oraz rozwój celów strategicznych
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Mroków (mazowieckie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Żywiec (śląskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

Sprzedawcy w branży spożywczej
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

PARKIECIARZ - 997,4 PLN

Montaż parkietów, mocowanie listew
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Cienia (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY 128 - od 1 900 PLN

znajomość budowy i naprawy mechaniki samochodowej, diagnozowanie usterek, obsługa urządzeń diagnostycznych, bardzo dobra znajomość demontażu i montażu skrzyni biegów, klimatyzacje itp.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Huta Partacka (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN INTROLIGATORSKICH - do 13 PLN

Znajomość procedur obróbkli introligatorskiej. Praca ze sklejarkami omega 80, 100 oraz 110, gilotynami elektrycznymi, automatycznymi wycinarkami, lakierowkami championm składarko - sklejarkami omega.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Sulejówek (mazowieckie)

HYDRAULIK + ST PO WER - 997,4 PLN

-prace montażowo-remontowe instalcji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych,- wykonywanie otworów w murach, ścianach, robienie bruzd pod instalacje hydrauliczne,- montaż urządzeń sanitarnych, zbiorników itp.,- wykonywanie napraw instalacji hydraulicznych.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łódź (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Redagowanie róznych pism, rejestracja pism przychodzących, przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji, przygotowywanie korespondencji do wysyłki, porządkowanie zwrotnych potwierdzeń, pomoc przy ustalaniu adresów stron do postepowania, pomoc przy prowadzeniu teczek aktowych, pomoc przy wykonywaniu zadań realizowanych przez Wydział Architektury Gospodarki Komunalnej i Inwestycji: z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi, dotyczących informacji o prowadzonych ocenach oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko oraz strategicznych ocenach oddziaływania na środowisko, z zakresu lesnictwa i ochrony środowiska, z realizacji programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego, pomoc przy sporządzaniu sprawozdań z wykonywania obiektów małej retencji, pomoc przy przygotowywaniu zestawień zużycia i kosztów energii elektycznej dla obiektów i punktów stanowiących własność Gminy Miasta Bochnia, pomoc przy przygotowywaniu sprawozdań z zarządzeń Burmistrza Miasta Bochnia oraz uchwał Rady Miasta Bochnia w części dotyczącej wydziału.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Bochnia (małopolskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - 997,4 PLN

odbieranie towaru przekazywanie na magazyn, rozpakowywanie i wszystkie prace towarzyszące tym czynnościom,
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Połupin (lubuskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ ZNAKUJĄCYCH - od 1 850 PLN

Znakowanie towarów, przygotowanie kodów kreskowych, etykietowanie.
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Kalisz (wielkopolskie)

OPERATOR CNC CENTRUM OBRÓBCZEGO - 18 - 25 PLN

Obsługa centrum obróbczego CNC, dbałość o maszynę, kontrola jakości wykonywanych elementów, wydajna praca zgodnie z dokumentacją.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Siedlce (mazowieckie)

ŁADOWACZ NIECZYSTOŚCI STAŁYCH - od 1 900 PLN

ealizacja procesu odbioru odpadów w ramach zawartych umów i zleceń, w tym: załadunek odpadów na samochód specjalistyczny, dostarczenie odebranych odpadów do Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich (RIPOK) w Lubaniu; dostarczanie i odbiór od klientów pojemników, kontenerów i worków na odpady komunalne i surowce wtórne; sprawdzanie stanu technicznego pojemników i kontenerów do gromadzenia odpadów.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Lubań (dolnośląskie)

PRACOWNIK BIUROWY - KSIĘGOWOŚĆ, DZIAŁ HANDLOWY - 997,4 PLN

Staz dla osób powyżej 30 roku zycia.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Cieszków (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SZKOLEŃ - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kraków (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY (OFERTA PRACY PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Rozmowa z klientem; przedstawianie ofert firmy; wstępna wycena usługi; wyjazdy na pomiary; tworzenie ofert handlowych; pozyskiwanie nowych klientów; sporządzanie dokumentacji dotyczącej sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Reprezentowanie salonu samochodowego wobec klienta, działania marketingowo-handlowe, dbanie o czystość wystawionych samochodów w salonie i miejscu ekspozycji
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

SPECJALISTA Z J.FRANCUSKIM - od 1 750 PLN

sprzedaż produktów (olej rafinowany, pelleta) nar ynki EU (Francja, Belgia)
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Poznań (wielkopolskie)

GONIEC - od 2 000 PLN

Roznoszenie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 13 PLN

Doczyszczanie powierzchni płaskich, mycie okien
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Piorunów (mazowieckie)

KSIĘGOWY - 997,4 PLN

pr stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Radomsko (łódzkie)

prace porządkowe na tereni obiektu
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: obsługa maszyn typu: stębnówka, dwuigłówka, overlock. Pracodawca wymaga znajomości obsługi dwóch z trzech wyżej wymienionych maszyn. Szycie wyrobów własnych z dzianiny. Poszukiwane osoby z doświadczeniem w zawodzie szwaczki 3-5 lat.
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Łódź (łódzkie)

ŚRUTOWNIK - od 1 850 PLN

obsługa oczyszczarki bębnowej
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Stare Pole (pomorskie)

Wybierz miejscowość