Praca ASYSTENT/KA PREZESA-230 Strzegom MORSTONE PROCESSING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wałbrzyska 10, 58-150 Strzegom, powiat: świdnicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
organizowanie i zarządzanie pracą biurową, zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów, prowadzenie korespondencji zewnętrznej i wewnętrznej, obsługa podróży służbowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: (powyżej - do uzgodnienia)

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT/KA PREZESA-230

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Strzegom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świdnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Strzegom

Zawód: asystent dyrektora

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: **Obsługa komputera

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: **Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe, biegła umiejętność w posługiwaniu się pakietem MS Office, komuniikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, dośwaidcenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok, prawo jazdy kat. B.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
MORSTONE PROCESSING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: świdnicki

Gmina pracodawcy: Strzegom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Strzegom

Ulica pracodawcy: Wałbrzyska

Numer budynku pracodawcy: 10

Profil działalności pracodawcy: 2014 kamieniarstwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent dyrektora