Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA-POMOC NAUCZYCIELA/STAŻ Puszno Godowskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Puszno Godowskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Opieka nad dziecmi oraz przygotowywanie dokumentacji pedagogicznej

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA-POMOC NAUCZYCIELA/STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Puszno Godowskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opolski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wspólpraca z nauczycielami wychowania przedszkolnego, znajomość psychologii rozwojowej dziecka i metodyki wychowania przedszkolnego.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Stary Rynek 14/16, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: opolski

Gmina pracodawcy: Opole Lubelskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opole Lubelskie

Ulica pracodawcy: Stary Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14/16

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

Obsługa programu sprzedażowo-magazynowego, obsługa modułu reklamacji przyjmowanie, weryfikacje i rozpatrywanie reklamacji, obsługa urządzeń biurowych, odbieranie telefonów i korespondencji elektronicznej
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Zebrzydowice (małopolskie)

OPERATOR MASZYN DO GIĘCIA DRUTU I PRODUKCJI USTAWIONYCH DETALI Z DRUTU - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do obróbki metali i ustawianie produkcji, kontrola pracy produkowanych detali.
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Ozorków (łódzkie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Giebułtów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż artykułów medycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Prabuty (pomorskie)

WULKANIZATOR / ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

naprawa i regeneracja ogumienia, dotyczy samochodów ciężarowych i sprzętu ciężkiego
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 15 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Chin, telefoniczne udzielanie klientom informacji o produktach, obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

sprzedaż artykułów spożywczo przemyslowych
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Kawcze (wielkopolskie)

obsługa klientówprzygotowywanie oferty sprzedaży, ekspozycja towarusporządzanie raportów kasowychdbanie o czystość i estetykę miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Cieszyn (śląskie)

ROBOTNIK W GOSPODARTWIE ROLNYM - od 12 PLN

transporty roślin, opieka nad inwentarzem, uprawa pola
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Łomianki Dolne (mazowieckie)

przygotowywanie produktów do sprzedaży, infornowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produktów, inkasowanie należności za sprzedane produkty
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Stary Targ (pomorskie)

MŁODSZY KUCHARZ 1/2 ETATU - do 1 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI CHIŃSKIEJ, JAPOŃSKIEJ I TAJSKIEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, UMIEJĘTNOŚĆ WYKONYWANIA DAŃ KUCHNI CHIŃSKIEJ, JAPOŃSKIEJ I TAJSKIEJ, 1 ROK DOŚWIADCZENIA NA W/W STANOWISKU; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Brzozowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 2 000 PLN

murowanie ścian, szpachlowanie, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-04-25 - Janiki Wielkie (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 100 PLN

wyksztalcenie wyższe lub średnie zawodowe, staz pracy min. 6 m-cy na podobnym stanowisku, biegła znajomość języka rosyjskiego, monitorowanie rynków rosyjskojęzychnych, organizowanie zagranicznej sieci sprzedaży, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych, firma pracuje z rynkami kraiów Europy Wsch. wobec tego znajomość rosyjskiego na tym stanowisku jest warunkiem koniecznym,
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Wołomin (mazowieckie)

sprzedaż art. ogólnospożywczych
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK REALIZACJI ZAMÓWIEŃ - od 1 850 PLN

Realizacja zamówień w sklepie internetowym.
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Bolesławiec (dolnośląskie)

PRACOWNIK UBOJU DROBIU I OBRÓBKI POUBOJOWEJ - od 1 850 PLN

Praca przy uboju drobiu, obróbce poubojowej: ważenie, porcjowanie, sortowanie, wykształcenie min. zawodowe, staż pracy min. 6 miesięcy, dobra sprawność manualna, znajomość j.ukraińskiego,
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Świeca (wielkopolskie)

obsługa kasy fiskalnej, przygotowanie zamówień, przyjęcie towaru, wykładanie towaru,
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Gniezno (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - 1 935 - 2 050 PLN

Dbanie o czystość i porządek na terenie powierzonego obiektu.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Lublin (lubelskie)

NEGOCJATOR BIZNESOWY - od 1 100 PLN

prowadzenie negocjacji biznesowych z partnerami biznesowymi firmy
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Piaseczno (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

Naprawy blacharskie samochodów ciężarowych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane w zawodach murarz, tylkarz, dekarz, ciesla, spawacz, malarz lub brukarz. Praca na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Zamość (lubelskie)

TŁUMACZ JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO - od 2 000 PLN

Tłumaczenie dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-03-15 - Żywiec (śląskie)

681U - INSTALATOR - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Radom (mazowieckie)

KASJERKA-FAKTURZYSTKA(NR 4775) - od 925 PLN

prowadzenie kasy, fakturowanie, układanie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Osielsko (kujawsko-pomorskie)