Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA- ASYSTENT NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO I WCZESNOSZKOLNEGO/STAŻ Zakrzów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zakrzów, powiat: opolski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Prowadzenie i planowanie pracy opiekuńczo- wychowawczej oraz kształcącej.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA- ASYSTENT NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO I WCZESNOSZKOLNEGO/STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zakrzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opolski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Umiejętność pracy z dziećmi.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Stary Rynek 14/16, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: opolski

Gmina pracodawcy: Opole Lubelskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opole Lubelskie

Ulica pracodawcy: Stary Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14/16

Profil działalności pracodawcy: działalność oświatowa.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 1 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Warszawa (mazowieckie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

Praca z klientem, umawianie spotkań, przedstawianie oferty, tworzenie propozycji mailowych, wypełnianie wniosków z klientami, spotkania z klientami.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Łódź (łódzkie)

REFERENT DS. ORGANIZACJI IMPREZ I WIDOWNI (S) - 997,4 PLN

Obsługa publiczności kina i imprez, pomoc w dziale organizacji imprez i kina, promocja, kontola biletów, obsługa kina, sprzedaż biletów, bezposrednia obsługa klienta w punkcie informacyjnym
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Tarnów (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- wystawianie faktur,- przyjmowanie palet,- dbałość o miejsce pracy,- Wydawanie palet.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Mostki (lubuskie)

ASYSTENT PRAWNY - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

Pozyskiwanie nowych kontrahentów poprzez nawiązywanie kontaktów, negocjonowanie warunków współpracy, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami, przygotowanie ofert handlowych, analizowanie czynników mających wpływ na poziom sprzedaży, sporządzanie raportów i sprawozdań z działań marketingowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kolbuszowa (podkarpackie)

SERWISANT - do 2 000 PLN

serwisowanie maszyn budolwlanych i elektronarzędzi
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Bartoszyce (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZ - od 1 850 PLN

Pakowanie, nalewanie, foliowanie.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

PAKOWACZ WĘDLIN I WYROBÓW GARMAŻERYJNO-MASARNICZYCH - do 1 750 PLN

pakowanie wedlin i wyrobów garmażerynych
kontakt przez PUP - 2015-12-17 - Łęczyca (łódzkie)

KOORDYNATOR W AGENCJI PRACY TYMCZASOWEJ - od 2 080 PLN

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW, BUDOWA I ZARZĄDZANIE BAZĄ KANDYDATÓW, OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA PRACOWNIKÓW.
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Michorzewko (wielkopolskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - 11 - 15 PLN

transport detali i materiałów za pomocą wózka widłowego, kompletowanie detali w trakcie produkcji, współpraca z magazynem materiałów i magazynem wyrobów gotowych
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Siedlce (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie potraw i napojów w barze orientalnym, przyrzadzanie potraw wietnamskich.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

Pomoc w obsłudze klienta, przygotowywanie towaru do sprzedaży, wypisywanie faktur i paragonów, zapoznanie się z profesjonalną obsługą i doradztwem dla klienta w zakresie handlu
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Mielec (podkarpackie)

ŚLUSARZ/SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie, przygotowanie do spawania
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Elgiszewo (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Nieczajna Górna (małopolskie)

SPECJALISTA W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA - 3 000 - 3 500 PLN

Opis stanowiska:* obsługa klientów, doradztwo w sprawie wyboru kursów językowych* prowadzenie zapisów i ewidencji kursów, wystawianie faktur* sprzedaż kolonii i obozów na portalu turystycznym* obsługa rezerwacji obozów, kontakty z biurami podróży* prowadzenie bazy kursantów w programie komputerowym (wpisywanie danych, drukowanie list uczestników)* koordynacja kursów (kontakty z grupami, lektorami)Wymagania* samodzielność, umiejętność rozmowy z klientami* kultura obsługi* dokładność, staranność* znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio zaawansowanymOferujemyWynagrodzenie:* pensja podstawowa* premie* bezpłatny kurs językowyGodziny pracy:* od poniedziałku do piątku od 10.00 do 18.00Forma zatrudnienia:* umowa zlecenie na okres próbny 1 m-c, po sprawdzeniu się umowa o pracę (8-godzinny etat)
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Wrocław (dolnośląskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

Prace przy wypieku pieczywa.
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

kierowanie autobusem
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Złotoryja (dolnośląskie)

ASYSTENT BIURA - od 2 200,6 PLN

organizowanie i kierowanie pracą sekretariatu, prowadzenie zbioru, rejestru dokumentów, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)

POMOC BIUROWA - od 2 050 PLN

Pomoc biurowa, dbanie o dokumenty, kontakt z klientami
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 11 PLN

Obsługa linii techn. CNC, elektro-pneumo narzędz i maszyn analogowych(elektryczne piły taśmowe, tarczowe)
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów,sprawdzanie dostaw pod względem ilościowym i jakościowym.
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Rutki-Kossaki (podlaskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 1 850 PLN

Sprzedaż internetowa
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Niegosławice (lubuskie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Różanki (lubuskie)

KIEROWCA - do 1 850 PLN

załadunek, transport rozładunek towarów zamawianych przez firmę i kontrahentów, zapoznanie się z asortymentem firmy
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Brzeźno (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 12 - 14 PLN

Zbiórka, załadunek, wywóz nieczystości stałych, prace porządkowe, odśnieżanie mechaniczne wyznaczonych terenów na obszarze Trójmiasta.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)