Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA- ASYSTENT NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO I WCZESNOSZKOLNEGO/STAŻ Zakrzów kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA- ASYSTENT NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO I WCZESNOSZKOLNEGO/STAŻ

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie i planowanie pracy opiekuńczo- wychowawczej oraz kształcącej.

Data publikacji: 2016-04-15

Lokalizacja: Zakrzów (lubelskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zakrzów, powiat: opolski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Prowadzenie i planowanie pracy opiekuńczo- wychowawczej oraz kształcącej.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA- ASYSTENT NAUCZYCIELA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO I WCZESNOSZKOLNEGO/STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zakrzów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: opolski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Umiejętność pracy z dziećmi.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Stary Rynek 14/16, 24-300 Opole Lubelskie, powiat: opolski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie na staż

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: opolski

Gmina pracodawcy: Opole Lubelskie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Opole Lubelskie

Ulica pracodawcy: Stary Rynek

Numer budynku pracodawcy: 14/16

Profil działalności pracodawcy: działalność oświatowa.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu Lubelskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PAKOWACZ RĘCZNY - 997,4 PLN

pakowanie makaronu do foliowych woreczków, przestrzeganie estetyki pakowania wyrobu, składanie kartonów, zakładanie klipsów z datą ważności na woreczku
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Krzepice (śląskie)

OPIEKUNKA DZIECI W DRODZE DO SZKOŁY - 997,4 PLN

otwieranie i zamykanie drzwi oraz pomoc przy wsiadaniu do autobusu młodszym dzieciom, liczenie każdego dnia ilości dzieci wsiadających do autobusu z poszczególnych miejscowości, pilnowanie by dzieci w trakcie jazdy nie poruszały się po autobusie, zwracanie uwagi by dzieci młodsze zajmowały miejsca środowe autobusu i by w autobusie panował spokój, sprawdzanie stanu licznika w autobusie przy wyjeździe oraz powrocie, wykonywanie innych czynności zleconych przez pracodawcę zgodnych ze stanowiskiem pracy, przestrzeganie zasad bhp i ppoż.
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Turek (wielkopolskie)

PRACOWNIK ADMINISTRAYCJNO-KSIĘGOWY - od 1 750 PLN

oferta w ramach świadczenia aktywizacyjnego;dekretacja dokumentów, księgowanie dokumentów do programu, sporządzanie ewidencji księgowej, sprawdzanie poprawności księgowań, kontakty z klientami, prowadzenie korespondencji email, reprezentowanie klienta przed ZUS, US, GUS, Pfron, obsługa telefoniczna i email, redagowanie pism
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Wydział Architektury i Budownictwa
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Śrem (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA-POKOJOWA - 1 500 - 2 000 PLN

kwaterowanie gości,odbieranie telefonów,informacje dot.rezerwacji w internecie na booking.com,sprzątanie pokoi po gościach
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - od 1 850 PLN

wykładanie towaru na półki
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Ryki (lubelskie)

KASJER NA STACJI PALIW - od 1 000 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Mrągowo (warmińsko-mazurskie)

BRYGADZISTA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Zabłudów-Kolonia (podlaskie)

SPRZEDAWCA - KASJER - od 1 900 PLN

kontakt przez PUP - 2016-10-24 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 000 PLN

Wykonanie szalunków i rusztowań budowlanych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Krościenko nad Dunajcem (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 050 PLN

Przyjmowanie towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-06-09 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

STAŻ - WOŹNY - 997,4 PLN

pon- pt 7.30-15.30
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Opole (opolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

- przyjmowanie interesantów
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Piła (wielkopolskie)

SERWISANT - od 2 000 PLN

Serwisowanie urządzeń udojowych oraz programów zarządzania
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

Remonty mieszkań i obiektów usługowych wg zleceń, praca na terenie miasta WrocławiaKontakt kandydatów z pracodawcą: telefonicznyOferta w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Wrocław (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Sprzedawca w stacji paliw- pracownik obsługi klienta - stanowisko kasowe i podjazd stacji paliw, obsługa kącika gastro, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Poraj (śląskie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - od 2 800 PLN

utrzymanie terenów zielonych wokół obiektów, prace budowlano-naprawcze, obsługa urządzeń ogrodniczych i drobnego sprzętu budowlanego, naprawa usterek (dojazd i zakupy);wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie, zmysł techniczny, umiejętność pielęgnacji roślin i drzew, znajomość obsługi podstawowego sprzętu do usuwania usterek, znajomość obsługi kosiarki i aeratora, prawo jazdy kat. B, min. 5 lat doświadczenia na w/w stanowisku
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DS. SPEDYCJI MIĘDZYNARODOWEJ (STAŻ) - 997,4 PLN

Asystent ds. spedycji międzynarodowej (staż)
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Tychy (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

wg programu stażu. Staż w ramach FP
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Łask (łódzkie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

- prace hydrauliczne
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Ruda Śląska (śląskie)

SPECJALISTA DS. KONTROLI RYZYKA IT - od 5 900 PLN

Sporządzanie wstępnych i pogłębionych ocen ryzyka IT. Uczestnictwo w inicjatywach poprawy zarządzania ryzykiem i procesów oceny dostawców w firmie. Zadządzanie incydentami, identyfikowanie problemów i zmniejszanie zagrożenia. Dostarczanie na czas i zgodnie z wymaganymi standardami UB sprawozdań z oceny ryzyka. Prowadzenie regularnych spotkań projektowych. Pełnienie funkcji mentora dla młodszych kolegów; prowadzenie szkoleń.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Zabierzów (małopolskie)

KONSTRUKTOR-TECHNOLOG - od 2 000 PLN

przygotowanie dokumentacji warsztatowej, sporządzanie planów jakości, nadzór merytoryczny przy wdrażaniu do produkcji wyrobów nowych
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

POMOCNIK OPERATORA WYTŁACZARKI - od 1 850 PLN

Nadzór nad prawidłową pracą wytłaczarki, ustawienie parametrów pracy, kontrola wyrobu, pakowanie
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA - MECHANIK - od 925 PLN

Utrzymanie w pełnej sprawności technicznej powierzonych pojazdów, prowadzenie, eksploatacja i obsługa powierzonych pojazdów, zapewnienie bezpiecznych warunków w czasie jazdy i obsługi pojazdów. Naprawa pojazdów ciężarowych i dostawczych, realizacja planu przeglądów środków transportowych firmy.
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Opalenica (wielkopolskie)

TECHNIK OBSŁUGI SCENY - od 2 000 PLN

załadunek ciężarówki, przejazd do magazynu i rozładunek sprzętu w magazynie, montaż aparatury elektrycznej i dźwiękowej, pomoc w przestawianiu monitorów odsłuchowych, demontaż instalacji
kontakt przez PUP - 2017-08-09 - Chylice-Pólko (mazowieckie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 2 200 PLN

wykonywanie detali na maszynach CNC, obróbka mechaniczna wyrobów na frezarkach i tokarkach, samokontrola oraz kontrola SPC
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Zielona Góra (lubuskie)

KELNER - od 2 000 PLN

obsługa klientów pizzerii
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Puławy (lubelskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Wiecanowo (kujawsko-pomorskie)

REFERENT DS. ROZLICZEŃ I PRODUKCJI - 997,4 PLN

Staż dla os. powyżej 30 roku życia
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Miłki (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER STAŻ EFS POWER - 997,4 PLN

magazynier w hurtowni elektrycznej
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Żagań (lubuskie)