Praca ASYSTENT DYREKTORA Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- prowadzenie terminarza,- przygotowywanie zestawień, sprawozdań, prezentacji, raportów,- sporządzanie projektów pism i przygotowywanie korespondencji wychodzącej,- zapewnianie obiegu dokumentów zgodnego z procedurami,- organizowanie pracy biura,- organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony poż., ochrony środowiska.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DYREKTORA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: asystent dyrektora

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Kierunek: marketing, zarządzanie, ekonomia, reklama, filologia polska, filologia angielska. Znajomość j. angielskiego.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent dyrektora

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

przyjmowanie towarów, obsługa klientów,kontrola jakości, rozliczenia finansowe
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowalne, szalowanie i stawianie ścian
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Żuromin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Sierpc (mazowieckie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu\
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Tczew (pomorskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

brak
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Ełk (warmińsko-mazurskie)

GLAZURNIK - od 2 000 PLN

Układanie glazury, gresu, terakoty
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Hornigi (mazowieckie)

MAGAZYNIER LOGISTYK - od 2 400 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów, kompletowanie dostaw i wysyłek, utrzymywanie ładu i porządku na magazynie.Oferta skierowana dla osób bezrobotnych poniżej 30 roku życia, z ustalonym II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

STOLARZ BUDOWLANY - 997,4 PLN

prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Królowa Wola (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie wyższe (administracja, finanse, rachunkowość, samodzielność, komunikatywność.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Wejherowo (pomorskie)

ASYSTENT - 997,4 PLN

obsługa klientów biura, archiwizacja dokumentów, obsługa kasowa, prezentacja i przygotowywanie ofert
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Kluczbork (opolskie)

FORMOWACZ WYROBÓW CERAMICZNYCH- 1/2 ETATU - do 1 000 PLN

Drukowanie zleceń na produkcje, realizacja zleceń i ich planowanie.
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Trzebnica (dolnośląskie)

SPECJALISTA MASAŻU BENGALSKIEGO - od 2 000 PLN

masażysta
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Poznań (wielkopolskie)

Przyjmowanie i metkowanie towaru, wycena towaru, układanie towaru na półkach, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Lasochów (świętokrzyskie)

INSTRUKTOR FITNESS - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Łosino (pomorskie)

OPIEKUN DZIECI NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH - do 1 850 PLN

Oferta z Robót Publicznych dla osób bezrobotnych w szczególnej sytuacji na rynku pracy- ścieżka dostępu: http://www.pupgliwice.intracom.pl/bezrobotni_poszukujacy_pracy/roboty_publiczne.html i jednocześnie zakwalifikowanych bądź kwalifikujących się do II profilu pomocy.Wykształcenie zawodowe; ukończone szkolenie dla opiekuna do przeprowadzania dzieci przez jezdnię; opieka nad dziećmi przechodzącymi przez jezdnię; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Gliwice (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 2 000 PLN

czyszczenie, pogłebianie, udrażnianie rowów i przepustów, czyszczenie, profilowanie poboczy, wycinka krzewów i samosiejek, koszenie traw, prace porządkowe na drogach
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Nowy Sącz (małopolskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

Obsługa klienta, pakowanie zakupionych towarów, zapoznanie się z zasadami reklamacji towarów (wg. programu stażu)
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Bełchatów (łódzkie)

KIEROWCA MECHANIK - od 2 400 PLN

Kierowca mechanik
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Leszno (pomorskie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

prace brukarskie
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Chorzów (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa klientów, odpowiedzialność za rozwijanie sprzedaży, pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych głównie pochodzenia wietnamskiego, utrzymywanie obecnych kontaktów
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER SYSTEMÓW KLIMATYZACYJNYCH - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuFP
kontakt przez PUP - 2016-12-07 - Drezdenko (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w/g programu
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Korolówka (lubelskie)

ŚLUSARZ - od 1 750 PLN

obróbka ręczna detali aluminiowych
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK DZIAŁU OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Chorzów (śląskie)

OSOBA DO KROJENIA PIECZYWA - 997,4 PLN

1. Krojenie pieczywa.2. Pakowanie.3. Liczenie pieczywa.4. Naklejanie etykiet.5. Utrzymanie porzadku na stanowisku pracy.6. Wykonywanie innych poleceń opiekuna stażu.
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Wilczkowice nad Szosą (łódzkie)

RECEPCJONISTA - od 1 850 PLN

obsługa gości hotelowych na recepcji
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Radziejowice-Parcel (mazowieckie)