Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Miechów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Miechów, powiat: miechowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: sprawowanie opieki i wychowania nad dziećmi

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Miechów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: miechowski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0: Asystent nauczyciela przedszkola

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Sienkiewicza 25, 32-200 Miechów, powiat: miechowski, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: miechowski

Gmina pracodawcy: Miechów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Miechów

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 25

Profil działalności pracodawcy: Przedszkole.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Miechowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola