Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Łęczyca kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
1. Pomoc w prowadzeniu lekcji języka angielskiego - sprawdzanie testów, prac domowych- przygotowywanie materiałów pomocnicznych (kserowanie, drukowanie)- przeprowadzanie testów na rozumienie ze słuchu, egzaminów próbnych2. Przygotowywanie rachunków dla księgowej.3. Prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łęczyca

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: łęczycki

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - bardzo dobry, w piśmie - bardzo dobry

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

H. Sienkiewicza 31, 99-100 Łęczyca, powiat: łęczycki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie na staż (KM)

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: łęczycki

Gmina pracodawcy: Łęczyca

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łęczyca

Ulica pracodawcy: H. Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 31

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łęczycy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy