Praca ASYSTENT NACZELNIKA WYDZIAŁU (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż) Koszalin kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Nauka prowadzenia rejestrów przepisów prawnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT NACZELNIKA WYDZIAŁU (STAŻ EFS DLA OSÓB DO 29 R.Ż)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Koszalin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Koszalin

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie minimum średnie z maturą, predyspozycje właściwe do pracyw urzędzie państwowym

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Racławicka 13, 75-620 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Koszalin

Gmina pracodawcy: Koszalin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszalin

Adres strony pracodawcy: www.koszalin.policja.gov.pl/

Ulica pracodawcy: Racławicka

Numer budynku pracodawcy: 13

Profil działalności pracodawcy:
działalność dotycząca porządku i bezpieczeństwa publicznego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK OBSŁUGI - 997,4 PLN

Pomoc przy wydawaniu obiadów na stołowce szkolnej, sprzątanie sal w obiekcie.I zmiana
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

obróbka metali
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Skoczów (śląskie)

POMOCNIK DRUKARZA - do 1 850 PLN

drukowanie plików cyfrowych
kontakt przez PUP - 2015-10-07 - Żyrardów (mazowieckie)

DETAILER - od 1 850 PLN

Kompleksowe czyszczenie samochodów.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Płock (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientówi kasy fiskalnej, przyjęcie, sprawdzenie i wyłożenie towaru, dbałość o czystość, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Sosnowiec (śląskie)

OPERATOR LINII REGRANULACYJNEJ - do 1 850 PLN

- nadzór nad przebiegiem procesu regranulacji tworzyw sztucznych, - nadzór nad urządzeniami i maszynami wchodzącymi w skład linii technologicznej
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ELEKTROMONTER - do 1 850 PLN

praca związana z modernizacją i wykonawstwem sieci energetycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Żołynia (podkarpackie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Białystok (podlaskie)

TECHNIK - od 1 850 PLN

Utrzymanie w ciągłej sprawności technicznej oraz monitorowanie pracy urządzeń łączności i informatyki.
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Kazuń Nowy (mazowieckie)

KURIER - od 2 000 PLN

dostarczanie i odbiór przesyłek , prowadzenie dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Sprzedaż towarów,obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Mikstat (wielkopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - do 1 850 PLN

prace budowlane, wykończeniowe, elewacje
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Chorzów (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

sprzedaż produktów firmy, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Lubawka (dolnośląskie)

ASYSTENT ZARZĄDU - 997,4 PLN

staż dla osób do 30 roku życia; obsługa administracyjna biura
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

W ZAWODZIE
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Ząbkowice Śląskie (dolnośląskie)

14S - FRYZJER DAMSKO MĘSKI - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-01-11 - Radom (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN - do 1 850 PLN

operator maszyn
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Radomsko (łódzkie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

Przyjmowanie pojazdów do przeglądów i naprawy, ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów, wykonywanie prac monażowo-demontażowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Zagorzyn (wielkopolskie)

POMOCNIK PRZY BUDOWANIU KOMINKÓW - od 1 850 PLN

Pomoc przy wykończeniach kominków i ich budowie
ŻAR-WIK sp. z o.o. - 2016-04-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

CZYŚCICIEL POJAZDÓW - 997,4 PLN

mycie pojazdów - zewnątrz i wewnątrzpolerownie pojazdów z zewnątrz- utrzymywanie czystości na stanowisku myjni
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Ruda Śląska (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Sprzedawca na stacji paliw - tankowanie samochodów osobowych, uzupełnianie towaru, obsługa kasy
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Górki (podkarpackie)

ASYSTENT MENADŻERA PROJEKTU - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Kraków (małopolskie)

Sprzedaż artykułów spożywczo-przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Krajno-Parcele (świętokrzyskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - do 1 900 PLN

Szykowanie oraz wywóz towaru do klienta, załadunek i rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Legnica (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W HODOWLI ZWIERZĄT - od 950 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Karmienie zwierząt, dbałość o czystość zwierząt i zagrody, usuwanie obornika, obsługa sprzętu do koszenia trawy, pielęgnacja zwierząt, koszenie trawy i transport.konieczny całodobowy pobyt w gospodarstwieWYMAGANIA: wykształcenie rolnicze-hodowla zwierząt, trzy lata doswiadczenia w pracy z końmi, prawo jazdy na ciągnik
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Kochanowice (śląskie)

WĘDLINIARZ - od 1 750 PLN

Produkcja wędlin
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Zdziłowice Pierwsze (lubelskie)

POMOCNIK MURARZA - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Strzelce Krajeńskie (lubuskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed