Praca ASYSTENT MUZEALNY Wschowa Muzeum Ziemi Wschowskiej

Plac Zamkowy 2, 67-400 Wschowa, powiat: wschowski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków:
opracowywanie zabytków, pełna opeika nad zbiorami własnymi i depozytami muzeum, oprowadzanie po ekspozycjach, promocja, edukacja, zadania merytoryczne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 1 850 - 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT MUZEALNY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wschowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wschowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wschowa

Zawód: muzealnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 1 850 - 1 900 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
dobra znajomość obsługi komputera, urządzeń biurowych, programów graficznych

Nazwa pracodawcy: Muzeum Ziemi Wschowskiej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: wschowski

Gmina pracodawcy: Wschowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wschowa

Ulica pracodawcy: Plac Zamkowy

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: działalność muzeów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wschowie

Zawód wykonywany przez pracownika: muzealnik