Praca ASYSTENT KOORDYNOWANIA PROJEKTU EFS Polkowice WIELKOPOLSKI INSTYTUT ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I EDUKACJI ŁUKASZ DYMEK

Miejsce pracy:
59-100 Polkowice 2B, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
-pełnienie funkcji asystenta koordynatora w projekcie EFS-przeprowadzanie kampanii informacyjno-promocyjnej i rekrutacji uczestników-organizacja doradztwa, szkoleń, staży, pośrednictwo pracy-sporządzanie umów, formularzy, dokumentacji projektowej-obsługa administracyjna i logistyczna-stały kontakt z uczestnikami-nadzór nad prowadzonymi formami wsparcia,-prowadzenie biura projektu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: 2 500 - 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KOORDYNOWANIA PROJEKTU EFS

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polkowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: polkowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Polkowice

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 2 500 - 3 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
DOŚWIADCZENIE W PRACACH ADMINISTARCYJNYCH I ORGANIZACYJNYCH; BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA I INTERNETU ORAZ URZĄDZEŃ BIUROWYCH; BARDZO WYSOKA KULTURA OSOBISTA I KOMUNIKATYWNOŚĆ, KREATYWNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, WŁASNA INICJATYWA, DOBRA ORGANIZACJAI UMIEJĘTNOŚĆ PRACY POD PRESJĄ CZASU;UMIEJĘTNOŚĆ DOSTRZEGANIA PROBLEMÓ W, ANALIZY, GENEROWANIA ADEKWATNYCH ROZWIĄZAŃ, CZYNNE PRAWO JAZDY KAT. b

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
WIELKOPOLSKI INSTYTUT ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I EDUKACJI ŁUKASZ DYMEK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO 2B, 64-800 Chodzież, powiat: chodzieski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: chodzieski

Gmina pracodawcy: Chodzież

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Chodzież

Ulica pracodawcy: STANISŁAWA MAŁACHOWSKIEGO

Numer budynku pracodawcy: 2B

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 07.10.2016