Praca ASYSTENT KONSULTANTA/PRACOWNIK BIUROWY Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomoc w: selekcji i rekrutacji kandydatów, prowadzeniu akt osobowych pracowników, rozliczaniu czasu pracy, budowaniu i aktualizacji bazy kandydatów poprzez akcje plakatowe, ulotkowe, ogłoszenia w prasie i portalach internetowych oraz udział w targach pracy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KONSULTANTA/PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wskazane prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, wysoko rozwinięte umiejętnosci interpersonalne, komunikacyjne, organizacyjne.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

danePracodawcy_nrKraz: 3000

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków dla dzieci; obróbka warzyw i owoców, przygotowywanie soków; obsługa zmywarki do naczyń wraz z przygotowaniem zastawy stołowej i naczyń do mycia; pomoc w utrzymywaniu czystości i porządku w kuchni i magazynie
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

wszelkiego rodzaju prace biurowe pomoc w archiwizacji dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Drzewica (łódzkie)

KELNER - od 2 200 PLN

Obsługa gości
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Nowy Targ (małopolskie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

planowanie i organizowanie prac związanych z przewozem ładunków; prowadzenia dokumentacji związanej z realizacja zadań transportowo-spedycyjnych; wykonywanie prac związanych z monitorowaniem przebiegu procesu transportowego, negocjowanie warunków umów przewozu towarów
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Drzewica (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 925 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Zamość (lubelskie)

PAKOWACZ RĘCZNY ST(POWER) - 997,4 PLN

- kompletacja materiałów opakowaniowych- znakowanie opakowań- pakowanie wyrobów- pobór próbek - bilansowanie materiałów opakowaniowych- wykonywanie zabiegów higienicznych
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DS ADMINISTRACJI MAGAZYNOWEJ - 997,4 PLN

specjalista ds administracji magazynowej
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Dębowiec (wielkopolskie)

POMOC W SEKRETARIACIE - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Klew (łódzkie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRPO
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Rzekcin (lubuskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Staż dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Rzeszowie z ustalonym II profilem pomocy .zakres obowiązków :zapoznanie się z asortymentem oraz dokumentacją dotyczącą przyjmowania i wydawania towaru,-przygotowywanie towaru dla klientów w oparciu o dokumenty magazynowe,przyjmowanie towarów od dostawców zgodnie z dowodami dostawy,-dbanie o przwidłowe zabezpieczenie towaru ,- urtzymanie porządku na magazynie , - obsługa załadunków i rozładunków przy wykorzystaniu wózków widłowych,- poznanie zasad bieżącego inwentaryzowania towarów.Prosimy o wysyłanie aplikacji na e-mail : praca1 (at) boz.pl
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Rzeszów (podkarpackie)

kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Dębowiec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

USŁUGI W ZAKRESIE ROZBIORU I WYKRAWANIA MIĘSA - od 185 PLN

Rozbiór mięsa wieprzowego, klasowanie, trybowanie, praca nożem masarskim
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Osie (kujawsko-pomorskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 850 PLN

Montaż polegający na składaniu, skręcaniu i spasowywaniu elementów konstrukcyjnych ram, bilboardów, kratownic oraz innych konstrukcji do zawieszania reklam dużego formatu.Jedna zmiana, umowa zlecenie, wynagrodzenie podstawa + premia za pracę w nadgodzinach + delegacje.
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Wrocław (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

Dostawy towaru, kontrola, układanie towaru, kotrola dostaw, kontrola terminów do spożycia.
kontakt przez PUP - 2015-10-01 - Częstochowa (śląskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI OKIEN Z TWORZYW SZTUCZNYCH - 1 850 - 2 000 PLN

Pobieranie materiałuu do produkcji okien, wykonywanie cięć, frezowanie otworów montażowych, zgrzewanie, okuwanie, uszczelnianie, szklenie okna
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Jedwabne (podlaskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż towaru (branża spawalnicza)
kontakt przez PUP - 2015-12-22 - Lubin (dolnośląskie)

1. Przygotowywanie surowców do produkcji.2. Dbanie o porządek na stanowisku pracy.3. Utrzymywanie czystości na kuchni i zapleczu zakładu.4. Pomoc przy przygotowywaniu dań.
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Łęczyca (łódzkie)

SZKUTNIK - od 1 900 PLN

praca przy produkcji łodzi
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Olecko (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK ELEKTROMONTERA - 2 000 - 6 000 PLN

Wykonyanie prac elektromonterskich pod nadzorem, przygotowywanie do zawodu, wymiana osprzętu elektrycznego.
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Bytom (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - 997,4 PLN

Specjalista do spraw kadr
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY/KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

obsługa komputera, znajomość rachunkowości podatkowej, ksiązki przychodów i rozchodów
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Brzeg (opolskie)

BRYGADZISTA PRODUKCJI - od 2 058 PLN

Nadzór nad produkcją, planowanie, kontrola, prace magazynowe, przyjęcie towarów wydania, dokumenty WZ itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Nysa (opolskie)

INŻYNIER BUDOWNICTWA - BUDOWNICTWO OGÓLNE - do 2 000 PLN

budownictwo ogólne
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Lisewo (kujawsko-pomorskie)