Praca ASYSTENT KONSULTANTA/PRACOWNIK BIUROWY Bydgoszcz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomoc w: selekcji i rekrutacji kandydatów, prowadzeniu akt osobowych pracowników, rozliczaniu czasu pracy, budowaniu i aktualizacji bazy kandydatów poprzez akcje plakatowe, ulotkowe, ogłoszenia w prasie i portalach internetowych oraz udział w targach pracy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KONSULTANTA/PRACOWNIK BIUROWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bydgoszcz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bydgoszcz

Zawód: technik prac biurowych*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wskazane prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, wysoko rozwinięte umiejętnosci interpersonalne, komunikacyjne, organizacyjne.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Oferta w ramach stażu. Skierowane mogą zostać osoby spełniające poniższe kryterium:- osoby objęte określonym profilem pomocy zgodnie z art. 33 ust. 2c pkt 2 ustawy: profil pomocy II usługi i instrumenty rynku pracy, działania aktywizacyjne zlecone przez urząd pracy oraz inne formy pomocy z wyłączeniem Programu Aktywizacja i Integracja, o którym mowa w art. 62a;Kontakt osobisty z własnym doradcą klienta celem weryfikacji kandydatów przed skierowaniem na staż ul. Toruńska 147 parter lub w filiach PUP w Koronowie i Solcu Kujawskim. W dniu każdej wizyty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bydgoszczy osoba bezrobotna musi mieć ze sobą kartę informacyjną osoby bezrobotnej (terminarz wizyt w PUP) oraz dowód osobisty.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Bydgoszcz

Gmina pracodawcy: Bydgoszcz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bydgoszcz

Ulica pracodawcy: Toruńska

Numer budynku pracodawcy: 147

danePracodawcy_nrKraz: 3000

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik prac biurowych*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POZOSTALI OPERATORZY APARATURY MEDYCZNEJ - 997,4 PLN

sterylizowanie aparatury i sprzętu medycznego, zbieranie z oddziałów sprzętu do sterylizacji, przewożenie na oddział wysterylizowanego sprzętu, dezynfekcja sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

MONTER ORAZ SZLIFIERZ KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 950 PLN

Cięcie materiałów stalowych (rur)Szlifowanie materiałów stalowych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Głogowo (kujawsko-pomorskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

układanie dokumentówfakturowanieustalenie cenkontakt z hurtowniami
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MONTAŻYSTA (REF. ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż) - od 1 850 PLN

montowanie schodów, drzwi, okien
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Polanów (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

załadunek w magazynie i rozwożenie towaru
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

Nauczyciel przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Góra (dolnośląskie)

HYDRAULIK - od 1 850 PLN

montaż, instalacja i naprawa instalacji wodociągowej i kanalizacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

OPERTOR TOKAREK CNC - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

obsługa biura, fakturowanie, księgowanieOFERTA PRZEZNACZONA DLA BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Oświęcim (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

SPRZEDAWCA
kontakt przez PUP - 2016-06-29 - Pilzno (podkarpackie)

OBSŁUGA MASZYNY DO HAFTU - 997,4 PLN

ZGODNY Z PR STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Warszawa (mazowieckie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 13 PLN

wykonywanie czynności związane z rozbiorem półtusz wieprzowych, wołowych, i drobiowych
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Bechcice-Parcela (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

bieżące naprawy pojazdów, kontrola poziomu płynów olejów w samochodach, kompleksowe przygotowanie pojazdów do trasy
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Pszczyna (śląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- obsluga klienta,- obsluga komputera (zapoznanie i nauka programu)- układanie towaru na pułkach wystawowych,- dbanie o powierzone mienie,- utrzymanie czystości na stanowisku pracy,- wysawianie dokumentów sprzedaży (faktura, paragon)
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Ruda Śląska (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Murowanie, docieplanie budynków, prace wykończeniowe.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Stary Dwór (łódzkie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

Ręczna i mechaniczna obróbka metali na zimno i gorąco, mająca na celu wykonywanie różnych przedmiotów metalowych, montaż oraz naprawianie urządzeń technicznych. Czynności wykonywane przy pomocy narzędzi z zasilaniem elektrycznym jak np. wiertarki, polerki, szlifierki ostrzarki, szlifierki kątowe czy spawarka elektryczna
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Krasne Potockie (małopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Jaczów (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY-MONTER - 997,4 PLN

Przygotowanie konstrukcji stalowych do spawania, obsługa urzadzeń potrzebnych do obróbki oraz antykorozji stali.
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Maszewo Duże (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH - do 1 900 PLN

Zgodny z oferowanym stanowiskiem.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Mysłowice (śląskie)

SKŁADACZ/PAKOWACZ - od 13 PLN

składanie, sortowanie opakowań kartonowych, dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Poznań (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA- REFDO30 - od 1 850 PLN

Praca w recepcji hotelu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Żagań (lubuskie)

KELNER/ BARMAN - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 997,4 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych i pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem biura, odkurzanie podłóg w pomieszczeniach, ścieranie kurzu z mebli biurowych, parapetów, sprzętów i urządzeń biurowych, utrzymywanie w czystości pomieszczeń higieniczno - sanitarnych oraz toalet z umywalkami między innymi poprzez dbałość o ogólny wygląd pomieszczeń oraz mycie posadzek i ścian , mycie i dezynfekcję urządzeń sanitarnych i armatury, wyposażenie pomieszczeń sanitarnych w niezbędne środki higieny, usuwanie zgromadzonych odpadków i opróżnianie koszy na śmieci, okresowe mycie okien, używanie narzędzi i środków czystości (myjących i dezynfekujących) zgodnie z ich przeznaczeniem oraz sposobem stosowania, dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia do pracy poprzez odpowiednie ich czyszczenie przechowywanie; zamykanie wszystkich pomieszczeń na terenie biura, zdanie kluczy pracownikom ochrony lub recepcji.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK SKLEPU / SUPERMARKETU - od 1 850 PLN

Wg zakresu obowiązków kierownika sklepu
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wólka Gościeradowska (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

POMOC W ARCHIWIZACJI DOKUMENTÓW WPŁYWAJĄCYCH DO WYDZIAŁU. POMOC PRZY PRZYGOTOWYWANIU DOKUMENTACJI WYSYŁANEJ Z WYDZIAŁU. UCZESTNICZENIE P[RZY ZAŁATWIANIU SPRAW PRZEZ PRACOWNIKÓW WYDZIAŁU. NAUKA OBSŁUGI INTERESANTÓW.
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Konin (wielkopolskie)

KOORDYNATOR PROJEKTÓW TŁUMACZENIOWYCH(NR 6051) - od 2 400 PLN

Opis wykonywanych zadań:- dystrybucja zadań projektowych w zespołach wewnętrznych i zewnętrznych- przygotowywanie harmonogramów i realizacja projektów w wymaganych terminach- kontrola i monitorowanie postępu prac projektowych- obsługa procesu zakupu usług - administracja projektowa- obsługa zapytań związanych z projektami - współpraca z tłumaczami i kierownikami projektów w międzynarodowym środowisku Oczekiwania:- znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2- umiejętności analitycznego myślenia - znajomość pakietu MS Office, szczególnie MS Excel- umiejętność pracy w zespole- komunikatywność- umiejętność szybkiego uczenia się - dobra organizacja pracyMile widziane:- doświadczenie w zarządzaniu, studia kierunkowe- znajomość narzędzi CAT
"SDL POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 880 PLN

kontakt z klientami międzynarodowymi, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Zawiercie (śląskie)

POMOC BIUROWA - do 2 350 PLN

Prowadzenie sekretariatu, przedszkola, obliczanie opłat za przedszkole, comiesięczne sprawozdanie do Urzędu Gminy.
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Rotmanka (pomorskie)