Praca ASYSTENT KIEROWNIKA ZESPOŁU DS. OBSŁUGI KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za monitorowanie przychodzących zapytań (mail, chat, email) oraz zadań i ich rozdysponowywanie do Specjalistów/St. Specj., zaznajomienie z działaniami rynku i strategią firmy, przygotowanie lub branie udziału w przygotowywaniu planu działań, spotkań z pracownikami, współuczestniczy w roziazywaniu ewentualnych sytuacji konfliktowych, monitorowanie nieobecności zespołu, najmocniejsze wsparcie dla kierownika.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KIEROWNIKA ZESPOŁU DS. OBSŁUGI KLIENTA

Data zakończenia pracy: 01.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane min. półroczne dośw. w obsł. klienta rosyjsko- i ukraińskojęzycznego oraz min. półroczne dośw. w kierowaniu zespołem, biegła obsługa MS Office, umiejętność delegowania i koordynowania zadań i ocena poprawności ich wykonania. Wymagana biegła znajmość rosyjskiego, ukraińskiego i angielskiego oraz lokalnych rynków (UA, BY, RU).

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.02.2016

Podobne oferty pracy

OPERATOR URZĄDZEŃ KALETNICZYCH - od 1 850 PLN

wycinanie elementów ze skóry
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Częstochowa (śląskie)

KUCHARZ PIZZERMAN - do 13 PLN

Praca w charakterze pizzera na terenie Wrocławia lub 1-dniowe wyjazdy do Oławy (w przypadku zapotrzebowania na kucharza), dojazd we własnym zakresie lub lub czasem do dyspozycji samochód służbowy. Przygotowywanie dań kuchni włoskiej, szczególnie pizzy. Miejsca pracy: Wrocław ul. Czajkowskiego, Wyszyńskiego.
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Wrocław (dolnośląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wydawanie druków systemowych, archiwizacja dokumentów,obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Mława (mazowieckie)

ASYSTENT DS. MARKETINGU - 997,4 PLN

Wymagania: wykształcenie średnie (mile widziane wyższe).
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Racibórz (śląskie)

123U (SKARYSZEW), MECHANIK - od 1 900 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Maków (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - MANAGER - od 3 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

Przewóz rzeczy, dbanie o towar i bezpieczny transport. dbanie o samochód. Załatwianie spraw celnych w Turcji i Polsce. Miejsce pracy: Polska - Turcja - Polska
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Mysłowice (śląskie)

PRACOWNIK DO SEGREGACJI SUROWCÓW WTÓRNYCH - od 1 850 PLN

praca przy linii sortowniczej, segregacja surowców wtórnych
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Piotrków Trybunalski (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

- organizowanie prac w zakresie zaopatrzenia zamówień, przyjmowania dostaw oraz przygotowanie towarów od sprzedaży,- wykonywanie prac związanych z obsługą klientów oraz realizacja transakcji kupna - sprzedaży,- organizowanie i prowadzenie działań promocyjnych i reklamowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Ruda Śląska (śląskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY - od 2 500 PLN

KOSZTORYSOWANIE ROBÓT BUDOWLANYCH
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Lubin (dolnośląskie)

KSIĘGOWY (Z) - od 1 850 PLN

wystawianie faktur sprzedażowych oraz sporządzanie umów i rozliczeń dla kontahentów; sporządzanie deklaracji podatkowych i ZUS; sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych - rachunek zysków i strat, bilans; prowadzenie spraw kadrowych w tym naliczanie wynagrodzeń i narzutów na wynagrodzenia; dekretowanie i księgowanie faktur sprzedaży i zakupu, oraz pozostałych dokumentów księgowych (noty, polecenia ksiegowania, wyciągi bankowe itp.); przygotowywanie przelewów bankowych i wypłat kasowych; uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej; wspołpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS); archiwizowanie dokumentów księgowych i dokumentów wynikających z zawartych umów z kontrahentami; przeprowadzanie okresowej kontroli kont (analiza rozrachunków z klientami, publiczno-prawnych, kosztowych); sporządzanie okresowych raportów dla kierownictwa na temat wpływów i wydatków finansowych; administracja i obsługa bazy danych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Tarnów (małopolskie)

POZOSTALI SPECJALIŚCI DO SPRAW WYCHOWANIA MAŁEGO DZIECKA - od 1 850 PLN

opieka i wychowanie dzieci w wieku przedszkolnym, prowadzenie zajęć ogólnorozwojowych z dziećmi, udzielanie informacji rodzicom
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 7 - 8 PLN

obsługa kasy fisklanej, obsługa pieca, podawanie kawy, nalewanie piwa
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Świętochłowice (śląskie)

PRZEPALACZ ZŁOMU - od 3 206,05 PLN

Przepalanie wielkogabarytowych elementów złomowych lancą gazowo-tlenową PH 206 na mniejsze gabaryty złomu wsadowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Mroczno (warmińsko-mazurskie)

INSPEKTOR DS. CDD UTILITY - od 4 500 PLN

Zdobycie i rozwijanie wiedzy na temat procedur CDD Utility,Sprawdzanie początkowego bądź istniejącego oceny ryzyka klienta i upewnienie się, że prawidłowe procedury due diligence są przeprowadzone, Upewnienie się, że wszystkie dokumenty, potwierdzone przez CDD są w zgodzie z obowiązującymi procedurami, Przeprowadzenie przeglądu struktur podmiotu prawnego, Dokonywanie przeglądów rozszerzonego CDD,Odpowiedzialność za czasowe eskalacje dowolnych spraw operacyjnych, Działania zmierzające ku doskonaleniu obowiązujących procesów, Aktywna eskalacja każdych problemów, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stosunki z klientami i przyczynić się do ewentualnych strat dla banku, Odpowiedzialność za czasową identyfikację ryzyka operacyjnego.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kraków (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace związane z wykonywanym zawodem
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Rybno (warmińsko-mazurskie)

INFORMATYK - PROGRAMISTA - 1 850 - 3 000 PLN

tworzenie aplikacji
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Kobiór (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Technik administracji
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Częstochowa (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

obsługa urządzeń biurowych, przygotowanie oraz skanowanie kart ewidencyjnych do zniszczenia, prowadzenie korespondencji z urzędami, skreślanie z ewidencji wojskowej i przekazywanie dokumentów ewidencyjnych do archiwum WKU, przygotowywanie teczek akt personalnych do przekazania do archiwum wojskowego, wprowadzanie oraz bieżąca aktualizacja danych ewidencyjnych żołnierzy rezerwy, przygotowanie danych do sprawozdań, zestawień i meldunków opracowywanych przez wydział planowania mobilizacyjnego i administrowania rezerwami, kwalifikowanie dokumentów do zniszczenia, wykonywanie protokołów zniszczenia, sporządzanie projektów pism w ramach prowadzonych postępowań admin.OFERTA STAŻU PRZEZNACZONA DLA OSÓB POWYŻEJ 50 ROKU ŻYCIA
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Oświęcim (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Bożejewice (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 860 PLN

Obsługa maszyny szyjącej różne materiały
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK SPRZEDAWCY + ST PO WER - 997,4 PLN

- sprzdaż art. spożywczych,- wykładanie towaru,- rozliczanie dostaw,- dbanie o porządek st. pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 2 300 PLN

obsługa urządzeń do obróbki mechanicznej, obsługa suwnicy oraz wózka widłowego
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Katowice (śląskie)

ASYSTENT W DZIALE LOGISTYKI - 997,4 PLN

wsparcie działania działu logistyki, rejestracji zleceń, planowanie odbiorów, współpraca z podwykonawcami, ewidencja i statystyki
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Błonie (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedażart. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Szymborno (kujawsko-pomorskie)