Praca ASYSTENT KIEROWNIKA ZESPOŁU DS. OBSŁUGI KLIENTA Kraków kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za monitorowanie przychodzących zapytań (mail, chat, email) oraz zadań i ich rozdysponowywanie do Specjalistów/St. Specj., zaznajomienie z działaniami rynku i strategią firmy, przygotowanie lub branie udziału w przygotowywaniu planu działań, spotkań z pracownikami, współuczestniczy w roziazywaniu ewentualnych sytuacji konfliktowych, monitorowanie nieobecności zespołu, najmocniejsze wsparcie dla kierownika.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 5 300 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KIEROWNIKA ZESPOŁU DS. OBSŁUGI KLIENTA

Data zakończenia pracy: 01.03.2019

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane min. półroczne dośw. w obsł. klienta rosyjsko- i ukraińskojęzycznego oraz min. półroczne dośw. w kierowaniu zespołem, biegła obsługa MS Office, umiejętność delegowania i koordynowania zadań i ocena poprawności ich wykonania. Wymagana biegła znajmość rosyjskiego, ukraińskiego i angielskiego oraz lokalnych rynków (UA, BY, RU).

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 11.02.2016

Podobne oferty pracy

REFERENT DS OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

ZGODNY Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Opoczno (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Sprzedaż wyrobów firmy, pozyskiwanie nowych klientów, reprezentacja firmy na rynku i w kontaktach z klientami, realizowanie planów sprzedażowych, przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji.
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Jasło (podkarpackie)

PRACOWNIK MYJNI - od 925 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

PAKOWACZKA - od 1 850 PLN

Pakowanie borowiny
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Bochnia (małopolskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Świdnica (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Prace magazynowe wysoki skład.Praca na 2 zmiany 6.00-14, 14.00-22.00 - docelowo 3 zmiany
kontakt przez PUP - 2017-01-05 - Zabrze (śląskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

obsługa klientów, przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Olkusz (małopolskie)

PAKOWACZ RĘCZNY / STAŻ - 997,4 PLN

praca na produkcji konfekcjonowanie
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Poniatowa (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Końskie (świętokrzyskie)

POMOCNIK DRUKARZA FLEKSOGRAFICZNEGO (Z) - do 1 850 PLN

Pomocnik drukarza fleksograficznego
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Tarnów (małopolskie)

SPECJALISTA ( 94 EFS) - 997,4 PLN

oferta stażu z przeznaczeniem dla osób do 30 roku życia: zaznajomienie się z przepisami prawa pracy i stosowanie ich w praktyce.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Otwock (mazowieckie)

MALARZ BUDOWLANY - od 13 PLN

ANALIZOWANIE RYSUNKÓW, MALOWANIE FARBĄ; ŚCIAN, RUR, USUWANIE STARYCH POWŁOK, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, PRAWO JAZDY B - STAŻ PRACY W ZAWODZIE 2 LATA, ANALIZOWANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH,
kontakt przez PUP - 2017-01-11 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie dań i posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Trzebinia (małopolskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

przygotowywanie posiłków przy użyciu wszystkich art. spożywczych wydanych w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Janów Podlaski (lubelskie)

SPRZEDAWCA -

obsluga klientów, przygotowanie produktu do sprzedaży, obsluga kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2010-06-23 - Charsznica (małopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

pozyskiwanie klientów, przygotowywanie umów handlowych, realizacja planów sprzedaży, nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych, raportowanie wyników sprzedaży, dbanie o wizerunek firmy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Ostrówki (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Częstochowa (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 500 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Niewodnica Korycka (podlaskie)

SPRZEDAWCA - FLORYSTA - 997,4 PLN

Oferta stażu. Wykonywanie kompozycji florystycznych, sprzedaż gotowych dekoracji, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łosice (mazowieckie)

KONFEKCJONER/PAKOWACZ - do 2 000 PLN

przygotowywanie, pakowanie towaru do wysyłki, zlecenie wysyłek, konfekcjonowanie, zgrzewanie opakowań, oklejanie etykietą, nabijanie partii i daty trwałości, ewidencja stanów magazynowych, wprowadzanie i rozchód w systemie mgazynowym surowców i gotowych produktów
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Legnica (dolnośląskie)

SORTOWACZ/KIEROWCA KAT.B - od 1 850 PLN

sortowanie surowców wtórnych
Maciej Bazela FHU Ekosystem - 2016-09-14 - Kraków (małopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szycie pokrowców oraz szycie poduszek do mebli tapicerowanych
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZ/KA - od 13 PLN

sprzątanie gabinetów lekarskich i pokoi biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Gdańsk (pomorskie)

SPECJALISTA DS. HANDLOWYCH - od 3 000 PLN

pozyskiwanie klientów w branży zabezpieczeń technicznych. Praca na jedną zmianę
MWS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-16 - Kraków (małopolskie)

POMOCNIK MECHANIKA - od 1 850 PLN

wykonywanie prac z zakresu mechaniki pojazdowej
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Doręgowice (pomorskie)

TECHNIK BUDOWNICTWA - od 1 850 PLN

wykonywanie robót budowlano - montażowych, przygotowywanie dokumentacji technicznej prowadzenie robót
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Jasło (podkarpackie)

WOŹNY - 997,4 PLN

- pomoc w karmieniu dzieci,- pomoc dziecim w czynnściach samoobsługowych
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Piła (wielkopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA W SZKOLE - od 1 850 PLN

pomoc nauczyciela w szkole
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Przeradz Mały (mazowieckie)